۳ تا از بهترین نرم افزارهای خودآموز اتوکد معماری از مقدماتی تا حرفه ای (فارسی)

مزیتی که هم متوجه طراح داخلی و تیم طراحی است و هم متوجه مشتریانی است که باید هزینه اجرای طراحی داخلی را بپردازند. همچنین دانشجویان و مهندسین معماری و عمران، مهندسین مکانیک، مهندسین برق، مهندسین شهرسازی، طراحان صنعتی و طراحان دکوراسیون داخلی می توانند از این آموزش استفاده کنند. همه شهرسازان باید اتوکد را به صورت کاربردی در رشته خود آموزش دیده باشند زیرا اتوکد به عنوان یک ابزار در رشته های مختلفی از جمله معماری و عمران و نقشه کشی نیز کاربرد دارد ولی تکنیک ها و روش های استفاده از این ابزار در رشته های مختلف ، متفاوت است.

آموزش اتوکد دوبعدی

با توجه به صحبت های رد و بدل شده در مقاله قبلی به این نتیجه رسیدیم که بهتر است برای نقشه کشی از نرم افزار استفاده کنیم، در صورتی که برایتان سوال چه صحبت هایی میتوانید به مقاله نقشه کشی با SolidWorks مراجعه کنید و پس از کسب اطلاعات کافی به این مقاله برگردید. هدف از برگزاری دوره آموزشی اتوکد در مشهد آشنایی با اصول و مقدمات ترسیم نقشه و طراحی پلان به کمک نرم افزار اتوکد است. شما می توانید برای آشنایی بیشتر پیش از خرید این دوره قسمت های گفته شده را بصورت رایگان تماشا نمایید.

برای مثال اگر دستوری را فراموش کنید به سادگی با مراجعه به قسمت مربوطه قادر خواهید بود مشکل خود را حل کنید. دقت کنید که بعد از اتوکد ۲۰۱۴ تا به امروز (اواخر سال ۲۰۱۸) تمامی نسخه های اتوکد قابلیت های یکسانی دارند و هیچ یک از قابلیت های اضافه شده، تغییر آنچنانی در کار با اتوکد برای معماران ایجاد نکرده اند. زمانی که مدل های سه بعدی از طرح پیش از اجرا ارائه می شود، مشتریان و حتی خود طراحان می توانند با چیزی که قرار است در پایان پروژه ببینند ارتباط برقرار کرده و هر بخشی که نیاز به تغییر یا حتی حذف شدن دارد را تشخیص دهد.

حال فرض کنید اگر تولیدکننده در طراحی محصول ایرادی پیدا میکرد، باید ترسیمات تغییر می کرد که بازهم فرآیندی زمان بر بود. یکی دیگر از دلایل مفید بودن این کتاب، این است که شما نیاز نیست دستورات اتوکد را حفظ کنید بلکه خصوصیت هر دستور را درک خواهید کرد و هیچ وقت دستورات را از یاد نخواهید برد. سلام ببخشید مجدد مزاحم میشم من نسخه 2020 اتوکد رو نصب کردم و هیچی از این نرم افزار نمیدونم و خیلی علاقه دارم یاد بگیرم یه آموزش صفر تا صد میخوام که الان که هیچی از این نرم افزار و کار باهاش بلد نیستم بعد از پکیج شما حرفه ای بشم در ضمن رشته مهندسی برق قدرت هم هستم … به همین دلیل با یادگیری اجرای فرامین به صورت دستوری، مهارت شما برای کار با این نرم افزار به شدت افزایش می یابد.آموزش های این کتاب با زبان خیلی ساده و البته حرفه ای تهیه شده به شیوه ای که با هر نسخه از نرم افزار AutoCAD بتوانید بسادگی و خیلی حرفه ای کار کنید.

برای یادگیری اتوکد ابتدا آخرین نسخه نرم افزار اتوکد را روی سیستم خود نصب کنید. یادگیری اتوکد برای چه کسانی مفید است؟ AutoCAD Electrical شامل تمام عملکردهای اتوکد، به علاوه مجموعه ای کامل از ابزارها برای خودکارسازی کارهای مهندسی کنترل، مانند مدارهای ساختمانی، شماره گذاری سیم ها و ایجاد قبض مواد است. دوست عزیز نرم افزار Autocad Electrical 2019 حجمی بالغ بر 8 گیگابایت دارد و فقط در روش خرید پستی ارسال می گردد. شما پس از خرید دوره می توانید در مورد دوره آموزشی و ابهامات احتمالی دوره ها پرسش خود را با یکی از روش های گفته شده مطرح نمایید.

شما با مشاهده دوره اتوکد تاتژن می توانید به فرمان ها و دستورات مختلف این نرم افزار مسلط شوید. پس از پایان دوره هنرجویان می توانند ترسیمات دو بعدی خود را بصورت کامل انجام داده و آنها را ویرایش، اندازه گذاری و آماده ارائه نمایند و با حقوق بسیار خوب در مهندسین مشاور و شرکتهای مختلف مشغول به کار شوند. پس از پایان این دوره آموزشی متقاضیان می توانند ترسیمات دو بعدی خود را بصورت کامل انجام داده و آنها را ویرایش، اندازه گذاری و آماده ارائه نمایند. تمامی سرفصل ها در ویدئوهایی با کیفیت بالا آماده شده اند که می توانید در هر زمان که تمایل داشتید به مشاهده آنها بپردازید. اگر علاقمند به آموزش طراحی با نرم افزار اتوکد دو بعدی هستید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا آخر بخوانید. در ادامه مطلب به معرفی بهترین آموزشگاه های آموزش اتوکد در شیراز می پردازیم برای اطلاع از دوره های آموزشی AutoCAD و هزینه کلاس آموزشی و .. با شماره های درج شده در لیست تماس حاصل فرمائید.

به همین دلیل برای طراحی یک محصول وقت زیادی صرف می شد.

آشنا کردن هنرجویان با اصول و مقدمات ترسیم به کمک نرم افزار اتوکد است. در این کتاب با دستورات ضروری و آموزش اتوکد آشنا خواهید شد و به کمک این کتاب شما هر زمان که به اتوکد نیاز داشته باشید می توانید به سرعت به این کتاب مراجعه کنید. با وجود اینکه تعداد افزارهای زیادی در حوزه CAD تحت سیستمهای Mac و NIX وجود دارد اما همچنان اتوکد از لحاظ تعداد استانداردهای جوامع CAD در صنعت پیشرو است. به همین دلیل برای طراحی یک محصول وقت زیادی صرف می شد. دروس زیر برای رشته های نقشه کشی، معماری، عمران، طراحی صنعتی، برق و …

امکاناتی را برای ترسیم معماری، اسناد و برنامه ها و خودکارسازی کارهای پیش نویس اضافه می کند. به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، “نصب و راهاندازی نرمافزار”، “مبانی نقشهکشی به کمک کامپیوتر”، “معرفی محیط کاری نرمافزار و شخصی سازی”، “مدیریت اسناد”، “مدیریت دید و نماها در نرمافزار”، “ترسیمات”، “ترسیمات پارامتری”، “مدیریت انتخابها”، “مدیریت متنها”، “مدیریت اندازهگذار”، “مدیریت لایهها”، “مدیریت بلوکها”، “معرفی بلوکهای داینامیک”، “ترسیمات سهبعد”، “پلات و خروجی نرمافزار” و “مباحث منتخب در اتوکد” از جمله سرفصل های این دوره است.

به گزارش باشگاه دانشجویان ایسنا، ” توضیحات مختصر در مورد نقشهکشی”، ” انجام چند مورد از تنظیمات اتوکد در option “، “دستور Line”،”روشهای ورود مختصات در اتوکد”، ” دستور Erase و روشهای مختلف select کردن با باز کردن کادر”، “دستور Object Snap”، “دستور Circle”، ” مجموعه Object Snap”، “دستورات ID, Distance, list”، “دستورات Ortho, Offset, Trim, Extend “، “دستورات Extrim “، “دستور Move, Copy, Mirror”، “دستورات Polyline, Explode, join “، “دستورات Fillet, Chamfer “،” قابلیت Otrack و قابلیت Polar Lenghten “، “دستور Arc, Point, دوره اتوکد Point style “، ” دستورات نوشتن متن Dtext و Text” برخی از مباحث و سرفصل هایی است که در این دوره آموزش داده می شود. بعد از یادگیری دستورات اتوکد شما نیاز دارید که یک پروژه واقعی را با اتوکد طراحی کنید. دلایل دیگر برای یادگیری اتوکد نیاز دارید؟ در واقع، شما فقط نیاز دارید که شکل بیرونی را بدون انتخاب دایره انتخاب کنید. چرا که ما قبلا تمام این راه ها را رفته ایم و تمام اشتباهات و سعی و خطاهایی که شما قرار است انجام دهید را تجربه کرده ایم و شما را به گونه ای راهنمایی خواهیم کرد که بدون انجام هیچ یک از این اشتباهات، به گنجینه ای از تجارب و تکنیک های روز ترسیم با نرم افزار اتوکد دست پیدا کنید.