کتاب های کمک درسی دوم ابتدایی خرید با تخفیف از یونیکتاب | ketabko

کتاب رشادت ریاضی دوم ابتدایی مبتکران بر مبنای آخرین تغییرات کتاب درسی طراحی شده و تمام دروس را به صورت کامل آموزش داده است. در پایان هر بخش نیز سوالاتی طراحی کرده است که تمامی سطوح از ساده به سخت را شامل می‌شود. این انتشارات مجموعه‌ای از کتاب‌ های کمک‌ درسی را منتشر می‌کند که دانش‌آموزان می‌توانند با این کتاب‌ ها نسبت به ارتقای سطح کیفی تحصیل خود اقدام کنند.

  • به همین علت بر روی تمامی کتاب های این دسته و لیست که در بالا مشخص شده اند از 10 تا 30% تخفیف ویژه اعمال شده است.
  • کتاب کار ریاضی دوم دبستان خیلی سبز انتخاب مناسبی برای قوی شدن پایه درسی ریاضی دانش‌آموز در همان سال‌های اول دوران تحصیل است.
  • درس علوم از آن‌جایی که به ارتباط دانش‌آموزان با محیط زیست‌شان مربوط می‌شود، می‌تواند نقش مهمی را در خلاقیت آن‌ها ایفا کند.
  • این کتاب 432 صفحه ای با همکاری فاطمه فریمانه، فهیمه عکاف و زهرا گلپایگانی تالیف شده است.
  • این کتاب‌ ها شامل آموزش و تمرین و نمونه سوال هستند که دانش‌آموزان پس از یادگیری و مرور مباحث درسی‌شان می‌توانند با حل تمرین‌ های متنوع و نمونه سوالات امتحانی، سطح خود را بیازمایند و تثبیت کنند.

کتاب های کمک درسی دوم ابتدایی خرید با تخفیف از یونیکتاب | ketabko بسیاری از معلم‌ها و والدین دانش‌آموزان، همواره این دغدغه را دارند که دانش‌آموز بدون فهم دقیق یک مطلب از کتاب کمک درسی دوم دبستان آن عبور نکند. با توجه به تنوع فراوانی که کتاب های کمک درسی دوم دبستان دارند، سایت کتابانه تصمیم گرفته است که بهترین کتاب های کمک درسی دوم دبستان را برای شما گردآوری کند و هرکدام را جداگانه معرفی کند. ما با معرفی دروس مقطع دوم دبستان قصد داشتیم شما را با تعداد کتاب ها و نام این دروس آشنا کنیم تا برای خرید کتاب کمک درسی دوم دبستان به ابهامی بر نخورید. در کتاب هدیه‌های آسمانی دوم ابتدایی مسائل مربوط به دین مطرح شده و دانش‌آموز با اصول دینی و اخلاقی متعددی آشنا می‌شود. در درس اول دانش‌آموزان با موضوع بسیار مهم خداشناسی آشنا می‌شوند و با نعمت‌های خداوند خداوند آشنا می‌شوند. در درس دوم دانش‌آموز با مهربانی خدا آشنا می‌شود یا در درس سوم درباره دعا بیشتر یاد می‌گیرند.

در این کتاب از روشی خلاقانه برای آموزش املا به دانش‌آموزان استفاده شده است. در بخش اول کتاب املای سبز دبستان راه اندیشه، دانش‌آموز یک متن که از محتوای کتاب درسی انتخاب شده است را با دقت می‌خواند، سپس یک خلاصه از آن برای والدین، معلم یا دوست خود تعریف می‌کند. پس از آن به کلماتی که از نظر املایی مهم هستند و با رنگ سبز متمایز شده‌اند، نگاه می‌کند و املا می‌نویسد. سوالات ویژه‌ای هم برای درس ریاضی قرار دارد که مخصوص تلاش‌گرترین دانش‌آموزان است. گاجکتاب آی کیو IQ دوم ابتدایی را که نوشته مرضیه غلامی، مینا رضایی و طاهره صادقی است را منتشر کرده است. پایه دوم علاوه بر علوم تجربی، ریاضی، آموزش قرآن، فارسی و نگارش فارسی که در ادامه محتوای درسی پایه اول دنبال می‌شود، یک کتاب درسی جدید نیز در بردارد.

بانک کتاب بیستک – فروش کتاب های کمک درسی

انتشارات خیلی سبز از سال 1381 با تولید کتاب‌ های آموزشی و کمک‌ آموزشی شروع به فعالیت کرد. این انتشارات با محتوای متنی و بصری موثر خود شناخته می‌شود و کتاب های کمک درسی دوم دبستان مفیدی را به چاپ رسانده است. در ادامه به معرفی بهترین کتاب های کمک درسی دوم دبستان به تفکیک برترین ناشران کمک درسی، همراه با مجموعه کتاب های هر انتشارات پرداخته ایم. معمولا در هر درسی، مطالبی یافت می‌شود که دانش‌آموزان دوم دبستان ممکن است به هر دلیلی، آن مطلب را یاد نگیرند و یا به واسطه عدم تمرکز، متوجه آن نشوند. کتاب‌ های کمک آموزشی دوم دبستان به این منظور طراحی شده‌اند که بتوانند تمام مطالب را پوشش بدهند و دانش‌آموزان دوم دبستان بتوانند علاوه‌ بر یادگیری مطالب، دروس را دوره و در ذهن خود تثبیت کنند.

بهترین کتاب کمک‌درسی علوم دوم دبستان