کتاب نکرونومیکون Necronomicon رستاخیز مردگان ویرگول-مکتب دیتا

عبدالحضرت صداهایی را در سرش می‌شنید و یکی از عبیدان کثلهو و یوگ-سوتوث بود، برای همین هیچ بعید نیست شخص یوگ-سوتوث دانش لازم برای نگارش این کتاب نفرین‌شده را در اختیارش قرار داده باشد. نکرونومیکون حاوی دستورالعملی برای احضار یوگ-سوتوث می‌باشد، برای همین این نظریه از اعتبار قابل‌قبولی برخوردار است. این کتاب به دخترم، مایا، که در زمان انتشار دو ساله بود، تقدیم شده است، و به این ترتیب – در حالی که هر خواننده پاسخ خودش را خواهد داشت – برای من، این نکرونومیکون درباره ترس از دست دادن افرادی است که دوستشان داریم و اقدامات ناامیدانه ای که ممکن است برای بازگرداندن آنها از مرگ انجام شود.

دانلود کتاب نکرونوميکون

پادشاه ها در اون زمان ها اکثرا قدرت خودشون رو از این به ظاهر خدایان میگرفتند و با کمال میل اونها رو در قالبهای مختلف ستایش میکردند. من نمیتونم صد در صد این حرفها رو تایید کنم ولی با کمی کنجکاوی تو تاریخ های مختلف به این نتیجه رسیدم که گویا این شیاطین در همه تمدن ها وجود دارن. حتی کوروش هم در متونی که از اون دوران مونده به وضوح مردوک رو پرستش میکنه و عامل پیروزیهاش میدونه. اما هشدار من بشما اینه که در طلب ازمون این نوع کتب نباشید چون اگر حوادثی که برای این افراد اتفاق افتاده رو برایتان نقل کنم یا باور نخواهید کرد یا کلا از انجامش منصرف خواهید شد .

یا، به تعبیر فوکو، آیا این «موفقیت از قبل وجود دارد»؟ به نظر می رسد لاوکرفت به این معنی است که الحازرد دیوانه شد زیرا در برقراری ارتباط با خدایان قدیمی به درک کامل نزدیک شد. Alhazred، در این نکرونومیکون، ممکن است برای خواننده دیوانه به نظر برسد، اما من سعی می کنم دلیل یا روشی را در دیوانگی ظاهری او یا حداقل یک انگیزه ثبت کنم. با این حال، با وجود تمام روش‌ها و پیشرفت‌های علمی ما، فاجعه همچنان رخ می‌دهد و در حالی که علم و آمار ممکن است آرامش و تا حدودی عایق در برابر دندان‌های قرمز طبیعت باشد، لاوکرافت درست می‌گفت که این هرج و مرج تصادفی است که همیشه و در نهایت وجود خواهد داشت. پس دیوانگی ممکن است فقط یک پاسخ کاملا منطقی به این واقعیت باشد. ما قبلاً با هم دوست بودیم و در طی یک مکالمه در مقطعی، جورج و همسرش میشل به این فکر افتادند که با هم بر روی کتابی کار کنند که مفاهیم حقیقت را بررسی می‌کند و شامل چهره‌های مبهم و فاوستی می‌شود که فراتر از مرزهای کشور منحرف شده‌اند.

کتاب طریق دارما-نوشته پال توئیچل

گفته میشود هیتلر به علت علاقه زیادش به متافیزیک به نحوی این کتاب را بدست آورد و بعد از آن دیگر ردی از آن نسخه در دست نیست. دکتر جان دی و دستیارش ادوارد کلی، بنا به شایعه ها این دو بعد از پیدا کردن این کتاب سعی در زنده کردن مردگان! نکرونومیکون در طول تاریخ بارها ترجمه و رونویسی شده است. مترجم یونانی کتاب تئودوروس پیلاتوس، یکی از دانش‌پژوهان قسطنطنیه بود.

من دروغ تو کارم نیس میخوام انجامش بدم بهاش هم مهم نیس.

لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد. فقط چند تا ورد جادوگری آموزش میده و به شما توصیه میکنم ورد هاش رو اگر میخونین با صدای بلند نخونین.البته آنچنان ترسناک که میگن نیست…. به جای اینکه ساعت ۳بیدارشی این جور خرافاتی که حتی اگه حقیقت هم داشته باشن دردی رو دوا نمی کنن.برو نماز شب بخون و با خدا رازونیاز کن .ایجوری بهتر نیست. سلام ببخشید من با کامت هایی که خوندم علاقه مند شدم این کتابو بخونم و لی اگر نکته خاصی قبل خوندن هست بفرمایید تا ما از صراط مستقیممون خارج نشیم. سلام ممنون کتاب را گذاشتین که بفهمیم چه قدرکتاب اصلی مزخرف . هر چهار نسخه‌ی این کتاب در یک فایل آماده دانلود می‌باشد که می‌توانید با کلیک بر روی دکمه دریافت، آن‌ها را یک‌جا دانلود نمایید.

کتاب نکرونومیکون Necronomicon رستاخیز مردگان ویرگول-مکتب دیتا

حقیقت داره مطالعش باعث اینکه طرف صدمه ببینه، خیر هیچم اینجور نیست هیتلرم داشت از همین کتاب استفاده میکرد که دانلود بهترین نسخه اصلی نکرو نومیکون فارسی سربازجهانی درست کنه. در همان سال لاوکرفت رمانی را به‌نام شهر بی‌نام منتشر کرد و برای اولین‌بار از عبد الحزرد نام برد؛ ولی این تازه شروع ماجرا بود. در سال ۱۹۱۸ یک کنفرانس ادبی در نیویورک، زمینه‌ی ملاقات کراولی و سونیا گرین را فراهم کرد که قرار بود در آن گرین راجع‌به ادبیات و شعر مدرن سخنرانی کند. و با عنوان the Sepher ha-Sha’are ha-Daath منتشر شده است.

او اما در واپسین سال‌های عمر خویش به دمشق و شام مهاجرت کرد و ظاهرا در همین زمان و در شام بود که کتاب رستاخیز مردگان را به رشته تحریر درآورد. جز این موارد، چیز بیشتری از زندگی او در دسترس نیست. در کتاب رستاخیز مردگان از گونه‌هایی غیربشری به‌نام Oldone صحبت می‌شود که در کره‌ی زمین ساکن بوده‌اند و توسط آن‌ها علم و دانش بسیاری پیرامون این سیاره و سایر سیاره‌ها به دانسته‌های بشر افزوده شده. نویسنده اعتقاد دارد که این موجودات با او ارتباطی جادویی و فراطبیعی برقرار کرده‌اند که طی آن هشداری به بشر مبنی بر بازگشت آن‌ها با قدرت‌هایی وحشتناک برای تصاحب زمین داده شده است.

نهایتاً او در دمشق مستقر شد و در این شهر شروع به نوشتن العضیف کرد، کتابی که بعدها به نام نکرونومیکون مشهور شد. سلام میگم گفته شد این کتاب دارای ۷ فصل و با خوندن اون دیوانه میشید چون خیلی بی پرده است اما اینی که شما گذاشتین فقط ۵۰ تا عکس و اینکه چه کارا می تونن بکنن لطفا اگه می تونین نسخه کامل تری بذارید با تشکر . این کتاب عالیه ….اگه میگید نترسیدید چون این کتاب ترجمه شده و معنای اصلی کتاب خنثی شده….اگه راست میگید بریم؟ نکرونومیکون واقعی رو بخوانید…….من از طلسم ثروت استفاده کردم واقعا کار کرد…. من حتی در دیپ وب و دارک وب هم جستجو کردم اما پیدا کردنش خیلی مشکل بود در ضمن اصل بودن و حقیقی بودن نوشته مهمه کارشناسان ما هم در همین مورد تحقیق میکنند متاسفانه راهی جز آزمون و خطا طلسم ها و تحقیق راجع به دست خط وجود نداره. این کتاب رو دانلود کردم و چون قبلا نسخه انگلیسی کتاب رو در استرالیا خوانده بودم، وقتی این نسخه رو با اون نسخه مقایسه کردم دیدم نسخه کامل و اصلی کتاب هستش. عربستان و ممفیس گذراند و سال‌های آخر عمر خود را در دمشق زندگی کرد و کتاب نکرونومیکون را در آنجا نوشت.

حالا اگر ما نسخه کامل رو با رضایت خودمون بخوابم برامون می فرستی اگه آیدی بدم. البته من خودم نسخه کامل انگلیسی رو دارم اما حقیقتا میفهمم. من دروغ تو کارم نیس میخوام انجامش بدم بهاش هم مهم نیس. گفته میشود ( هیتلر به علت علاقه زیادش به متافیزیک به نحوی این کتاب را بدست آورد) و بعد از آن دیگر ردی از آن نسخه در دست نیست. مشخص نیست که بوده و چه می‌کرده و اصلا دارای چه نوع طرز فکری بود.

در حال حاضر نسخه هایی از این کتاب تو موزه بریتانیا، پاریس و بونس آیرس به شکل قفل و مهروموم شده نگه داری میشن و اما دلیل این محافظت بیش از حد از این کتاب شایعاتیه در مورد اون گفته میشده. این شایعات میگن که هرکس به نحوی با این کتاب در ارتباط بوده، اون رو خونده یا ترجمه کرده بطریقی نامعلوم کشته شده یا خودکشی کرده. کتاب را خوندم،ترجمه اش خوب بود.اما محتوای کتاب چیز خاصی جز چند اسم اساطیری و نحوه انجام طلسم نداشت.اونم تا امتحان نشه نمیشه گفت درسته یا غلط.منم چون حال و حوصله امتحان نداشتم فرض گرفتم که الکی هستن. درسته اما منظورم رو متوجه نشدید گفتم نسخه ای که در حال حاضر در دسترس گروه ماست. ما محقق هستیم و سابقه زیادی داریم اما راجع به این کتاب خاص نمیدونم چرا به دست آوردن اطلاعات راجع بهش اینقدر سخته.

  • این کتاب عالیه ….اگه میگید نترسیدید چون این کتاب ترجمه شده و معنای اصلی کتاب خنثی شده….اگه راست میگید بریم؟ نکرونومیکون واقعی رو بخوانید…….من از طلسم ثروت استفاده کردم واقعا کار کرد….
  • آنچه در نوشتن این کتاب برایم لذت‌بخش‌تر بود – و همچنین کمک به جورج در برخی از تحقیقات تصویری – این بود که چگونه علم، پزشکی و دین، هنرهای تجسمی و ادبیات رشته‌های هرمتیک نیستند، بلکه اغلب یکدیگر را منعکس کرده‌اند و به هر یک از آنها اطلاع داده‌اند.
  • بنا به ادعایی تعدادی از پیشگویی های نوستر آداموس برگرفته از این کتاب است.
  • نسخه اصلی این کتاب در آخر این متن جهت دانلود رایگان قرار گرفته، و سعی کرده ایم این اثر را با کمترین قیمت ممکن یعنی ۴۰۰۰ تومان به شما عرضه کنیم.