پیامک تبلیغاتی ارسال پیامک تبلیغاتی اس ام اس تبلیغاتی | smsdrive

در این شرایط دیگر مجله خبری اس ام اس درایوی به وارد کردن دستی اطلاعات مخاطبان برای ارسال پیامک تبلیغاتی نیست؛ و این فرایند ارسال پیامک را تسریع می بخشد. در برخی موارد ممکن است پیدا کردن کدپستی محدوده مورد نظر کمی سخت باشد. با انتخاب شهر و محله مورد نظر از روی نقشه به راحتی ارسال پیامک انبوه خود را به شماره های ایرانسل و همراه اول انجام دهید. شما می‌توانید پیامک تبلیغاتی خود را به بانک شماره های موجود که در شاخه های مختلف دسته بندی شده اند، ارسال نمایید. اما منظور از تعامل مخاطب چیست؟ پاسخ به پیامک، کلیک روی لینک پیامک، تماس با کارشناسان، بازدید از وب سایت یا صفحه اینستاگرام، میزان خرید محصول، جستجو در گوگل و … مثال هایی از تعامل با مخاطب است. اگر هدف از ارسال تبلیغات پیامکی، برندینگ مجموعه باشد، باید به معیارهایی مثل میزان جستجو در گوگل، بازدید از سایت و … توجه شود اما اگر هدف فروش یک محصول باشد، باید میزان فروش آن محصول به صورت ویژه رصد شود.

نظر شما چیست؟ لغو پاسخ

ارسال پیامک انبوه در این زمان ها، سبب می شود پیامک شما سریع تر به دست مخاطبان هدف خود برسد. در ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه ساعت هایی وجود که اپراتورها در آزاد ترین زمان ممکن خود هستند و ترافیک کمتری وجود دارد. تصور کنید یک دندانپزشک می خواهد برای مطب خود از تبلیغات به روش ارسال پیامک انبوه استفاده کند. اما می دانیم که خانواده ها اکثرا آخر هفته ها زمانی را برای تفریح اختصاص میدهند. پس زمان مناسب برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی در این دسته از مشاغل می تواند پنجشنبه و جمعه ها باشد.

  • برای مثال اگر شما پیامکی درباره یک محصول جذاب و جدید از فروشگاه مورد علاقه‌تان دریافت کنید، مطمئناً برای خرید آن محصول اقدام می‌کنید.
  • برای مثال در تصویر زیر دیجی‌کالا پیامکی حاوی اطلاعات تحویل کالا برای مشتری ارسال کرده است.
  • سامانه و شماره اختصاصی اولیه هزینه ای برای شما ندارد و پس از فعالسازی بر اساس نیاز تنها پیامک خریداری می نمایید.
  • با ذکر مثال های بالا به این نتیجه می رسیم که انتخاب ساعت ارسال پیامک انبوه با توجه به نوع مشتری و کسب و کار آن ها متفاوت است و می تواند نتیجه منفی یا مثبت در روند تبلیغات شما بگذارد.

امروز تبلیغات به عنوان جز جدانشدنی از رشد یک کسب و کار محسوب می شود و برای جذب مشتریان بیشتر نیازمند استراتژی های مارکتینگ است . در سامانه کندو بسته های مختلف با تعرفه های مختلف طراحی شده است که همگی با پایین ترین قیمت ها نسبت به سایر سامانه های پیامکی در اختیار کاربران قرار می گیرد. سامانه و شماره اختصاصی اولیه هزینه ای برای شما ندارد و پس از فعالسازی بر اساس نیاز تنها پیامک خریداری می نمایید. پیام کوتاه و مختصر و در عین حال جذاب و تاثیر گذار موضوع مهمی است که باید در نگارش تمامی متون پیامک های تبلیغاتی رعایت شود. احتمالاً تا این جای مقاله مجاب شده باشید که برای یک استراتژی جامع مارکتینگی، پیامک به‌عنوان یک ابزار ثمربخش، زودبازده و مقرون‌به‌صرفه باید در رأس کار قرار گیرد. برای تجزیه و تحلیل پایگاه مشتری خود می‌توانید از برنامه مدیریت ارتباط با مشتری استفاده کنید.

محدودیت تعداد کاراکتر در بازاریابی پیامکی چقدر است؟

سامانه ارسال اس ‌ام ‌اس‌ انبوه، این امکان را به شما می‌دهد که از طریق اینترنت و بدون نیاز به سخت افزار از طریق خطوط تبلیغاتی ارسال نمایید. پنل اس ام اس فراپیامک امکان ارسال و مدیریت پیامک انبوه تبلیغاتی را به روش ‌های زیر به شما می‌دهد. در این پنل، شما امکاناتی خواهید داشت که ارسال اس ام اس انبوه را برایتان مقدور می‌سازد. ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس پیش شماره اپراتور همراه اول، ایرانسل یا رایتل گزینه دیگری است که می‌توانید به عنوان روش مناسبی جهت ارسال اس ام اس تبلیغاتی از آن استفاده کنید. شما با استفاده از یک سامانه پیامکی می توانید از بانک شماره تلفن های موجود در آن استفاده کنید . پنل پیامکی بهین پیام با دارا بودن به روزترین بانک شماره تلفن همراه در ایران این قابلیت را به شما می دهد تا بتوانید پیامک های تبلیغاتی خود را به صورت هدفمند ارسال کنید .

ارسال پیامک منطقه ای

توجه به زمان ارسال، نحوه ی شروع پیامک، پایان بندی، تعداد کارکتر موجود در پیامک، ایموجی های به کار رفته و محتوای آن و…. از جمله مواردی است می‌تواند خوانده شدن پیامک تبلیغاتی شما را تضمین کند. در نهایت اگر قصد دارید که نتایج پیامک‌های تبلیغاتی خود را رصد کنید، توصیه می‌کنیم لینکی که در پیامک‌های تبلیغاتی خود قرار می‌دهید به صورت utm باشد. ارسال پیامک‌های تبلیغاتی یا همان اس ام اس مارکتینگ یکی از ابزارهای قدرتمند دیجیتال مارکتینگ محسوب می‌شود. اما توجه داشته باشید بسته به نوع کسب و کار شما، ارسال پیامک تبلیغاتی حتی در روزهای تعطیل نیز می‌تواند اثر بخش باشد. برای مثال اگر شما صاحب یک رستوران، کافه، فروشگاه زنجیره‌ای یا یک فضای تفریحی هستید، این موضوع برای شما متفاوت است.

http://civil-architecture.ir