ویدئو وال Video Wall چیست فروشگاه وان‌تک | asilight

ویدئو وال Video Wall چیست فروشگاه وان‌تک | asilight

نمایشگرهای ویدئو وال با توجه به ساختار صنعتی پنل ها، امکان استفاده و کارکرد طولانی مدت و بصورت ۲۴ ساعت روز و ۷ روز هفته (۷/۲۴) را دارا می ویدئو وال باشند. استفاده از نمایشگرهای صنعتی بزرگ برای اطلاع‌رسانی و جلب مخاطب در اماکن عمومی و فضاهای بزرگ، از اهمیت خاصی برخوردار است. مراکز اداری، تفریحی و اقتصادی و بسیاری از مکان‌های شلوغ و پرتردد می‌تواند محیط مناسبی برای قرارگیری نمایشگرهای بزرگ باشند. شما با استفاده از نمایشگرهای بزرگ می‌توانید طیف وسیعی از اهداف و دستاوردهای خود را در مکان‌های مهم در ابعاد بزرگ به مخاطب نشان دهید. به همین دلیل بسیاری از کشورهای پیشرفته و حتی کشور خودمان برای نمایش تبلیغات دیجیتال و اطلاع‌رسانی‌های خود به استفاده از نمایشگرهای بزرگ روی آورده‌اند.

  • پایانه های مترو، اتوبوسرانی، تاکسیرانی ( به منظور تبلیغات، اطلاع رسانی و …).
  • با توجه به اینکه تلویزیونهای خانگی و معمولی توانایی کار در چنین محیط هایی را برای مدت طولانی ندارند ، برند های شاخص تولید کننده سیستمهای تصویری مبادرت به طراحی و ساخت نمایشگرهای نسل جدید یا ویدئو وال نموده‌ اند .
  • به طور کلی تکنولوژی پشت آن بسیار پیچیده تر از سایر ابزارهای نمایش است.
  • پس هر کسب و کاری می‌تواند از این سیستم برای بهبود امتیازات رضایت مشتری خود استفاده کند.

کاربرد ویدیو وال‌ها به تبلیغات تجاری محدود نمیشه و امروزه در بسیاری از مکان‌های غیرتجاری استفاده میشه. اگر شما در استفاده از ویدئو وال تازه کار هستید، اکنون زمان آن فرا رسیده است که مهارت های شبکه چند نمایشگر خود را به ویژه عملکردهای زنجیره ای، مانند انتقال سیگنال های برق و ویدئو بین نمایشگرهای مختلف تقویت کنید. تابلوهای تبلیغاتی، بیلبوردها، تابلوهای اطلاع رسانی در سطح شهر ( تلویزیون شهری). فرودگاهها، راه آهن، پایانه های مسافربری ( به منظور تبلیغات، اطلاع رسانی و عیره). اتاق کنترل مراکز صنعتی (خطوط تولید گوناگون ، نیروگاه ها ، مراکز انرژی هسته ای، سدها، پالایشگاه ها، مراکز مخابراتی، پتروشیمی ها و …). مراکز کنترل شهری (کنترل ترافیک، مراکز پلیس، اورژانس، شهرداریها، مراکز مدیریت بحران، کنترل خطوط و پایانه های مترو، مراکز آتش نشانی، کنترل فرودگاه ها، مراکز مانیتورینگ و غیره).

مانیتور صنعتی ۹۸ اینچ جی پلاس (Gplus) مدل GDS-98KU45

برای دریافت قیمت پیام بفرستید به تلگرام به آدرس ( کلیک کنید )۰۹۱۰۰۵۱۹۰۰۵ و ذکر کنید ویدئو والی به چه اندازه و برای چه کاری نیاز دارید. ویدیو وال یک سطح تصویر بزرگ است که از کنار هم قرار گرفتن چندین نمایشگر بوجود آمده است. در تمامی ویدئووال ها پورت های خروجی یافت میشود و میتواند داده های مختلفی را از دیگر دستگاه ها دریافت کند و خروجی را با آن داده ها تولید کند.

قیمت انواع مانیتور صنعتی و ویدیو وال

از جمله نمایشگرهای بزرگی که توان نمایش تصاویر را دارند، می‌توان از ویدئو وال و تابلو روان نام برد. اما سوالی که پیش می‌آید این است که این دو محصول چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند و کدام یک نسبت به دیگری برتری دارد. در حال حاضر برای تبلیغات محیطی و ارائه تصاویر با کیفیت از نمایشگرهای ویدئو وال استفاده و توجه مخاطبان را جلب می‌کنند. در مواردی که تعداد مانیتور های صنعتی یا ویدئو وال ها زیاد می‌شود کاربران با چالش مدیریت تصاویر خروجی در نمایشگر ها مواجه می‌شوند. پردازنده نمایشگر های ویدئو وال این امکان را به اپراتور ها می‌دهد تا تصاویر را مدیریت و زمان بندی کنند.

بنابراین بیننده می تواند در فاصله نزدیک تری نسبت به نمایشگر بایستد و از تصاویر با کیفیت لذت ببرد. ویدئو وال‌ها بسته به اینکه هدف از نصبشان چه چیزی بوده است، می‌توانند ساده یا پیچیده باشند. تکنولوژی‌های نمایشگر عادی مورد استفاده عبارت است از LED، LCD، لیزری و … است. سالنهای همایش، آمفی تئاتر، سینما، کنفرانس، ویدئو کنفرانس، فضاهای نمایشگاهی و… به منظور پخش تصاویر و اطلاعات مورد نظر. به این معنی که ویدئو وال ها این قابلیت را به کاربر می دهند که از تمامی نمایشگرها به صورتهمزمان برای نمایش یک تصویر استفاده نمایند.