ورود به سایت اصلی صرافی کوینکس ✔️ معامله ایرانیان در Coinex -ایران ارز دیجیتال

ابتدا باید وارد سایت کوینکس شوید. به وب سایت صرافی کوینکس بروید، یا وارد اپلیکیشن کوینکس شوید و در گوشه بالا سمت راست روی گزینه دارایی ها یا Assets را کلیک کنید. تیک قبول قوانین صرافی کوینکس را زده و حساب کاربری خود را ثبت کنید تا وارد مراحل بعدی یعنی احراز هویت دو مرحله ای شوید. همانطور که می دانید مراحل پایانی آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس رسیده ایم و در حال حاضر این امکان برای شما فراهم شده است تا بتوانید وارد صرافی کوینکس شده و به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازید. عملکردهای دیگر همچون برداشت از حساب نیز با توجه به نوع ارز و المانهای دیگر به صورت متفاوت محاسبه میشود. زیرا دست کاربران در انتخاب نوع باز گذاشته میشود. بنابراین توصیه میشود با توجه به فاکتورهای موردعلاقه و اصلی از نظر خودتان این صرافیها معرفی صرافی کوینکس را انتخاب کنید.

هر روز در حال پیشرفت است.

پس از انتخاب ارز دیجیتال خود، صرافی به طور خودکار شبکه لازم برای انتقال ارز دیجیتال مورد نظر را انتخاب مینماید. این صرافی در سال ۲۰۱۷ پا به جهان گذاشت. در حقیقت میتوان گفت صرافی کوینکس یا بایننس در یک سال متولد شده اند. در صرافی کوینکس، معامله گران می توانند با احراز هویت تا سقف یک میلیون دلار در روز برداشت کنند. اما نگران نباشید. صرافی کوینکس هر روز در حال پیشرفت است. این نرم افزار موبایل به اسم CoinEx – A Trustworthy Cryptocurrency Exchange می باشد که دارایی 50 هزار نصب فعال است که هر روز در حال افزایش است. در این مقاله می خواهیم به آموزش کامل کوینکس بپردازیم. این صرافی بخشی از شهرت خود را مدیون داشتن فضایی امن و قابل اعتماد می باشد. همه این موارد نشان میدهد که داشتن یک توکن بومی در یک صرافی اهمیت بسیار زیادی از نظر سرمایه گذاری و کسب درآمد بیشتر برای خود تیم توسعه دهنده صرافی دارد.

کاربران حرفهای و تریدرهای با سابقه بازار اهمیت زیادی برای این موضوع قائل هستند. اما صرافی کوینکس تاکنون ایرانیان را تحریم نکرده است؛ از این رو کاربران ایرانی زیادی از این صرافی استفاده میکنند. صرافی کوینکس قابلیت استفاده از کیف پول امن Viawallet را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. چانگ پنگ ژائو پدر صرافی بایننس است که در سابقه کاری خود توسعه چند پلتفرم مبادلات بورسی برای چین را دارا میباشد. تولد این صرافی در چین بود اما با توجه به قوانین سخت گیرانهای که این کشور در زمینه ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین وضع کرد؛ صرافی بایننس به ژاپن مهاجرت کرد.

از آن جایی که تعداد این ارزها بسیار بالا است؛ صرافی که بتواند از بسیاری از آنها پشتیبانی کند محبوبیت بیشتری به دست میآورد. حتی صرافی کوینکس پشتیبانی از زبان فارسی رو هم اضافه کرد و کاربران ایرانی میتوانستند بدون استفاده از نرم افزارهای گذر از تحریم و یا نرم افزارهای تغییر آی پی از این صرافی استفاده کنند. لازم به ذکر است آدرس سایت کوینکس هماکنون فیلتر است و شما برای استفاده از خدمات و ثبت نام در صرافی کوینکس باید حتما از یک VPN آیپی ثابت استفاده کنید. به طبع صرافی بهتر است که کارمزد کمتری نسبت به رقبا دریافت کند.

بایننس یکی از صرافیهایی است که بیش از دویست رمز ارز را پشتیبانی میکند. از معروفترین رمز ارزهایی است که در این صرافی مبادله میشود. همانطور که پیشتر نیز توضیح داده شد، فرایند ثبت نام در این صرافی بسیار ساده و منطقی است. همانطور که میدانید صرافی های متمرکز ارز دیجیتال که اعتبار بالایی در این بازار دارند، معمولاً قوانین مربوط به تحریم کاربران کشورهای مختلف را در بخشی از سایت خود قرار میدهند. به طوری که برخی از ابزارها در این صرافی پشتیبانی نمیشوند. این صرافی مزایای بسیاری دارد که بهتر است قبل از شروع به سرمایه گذاری و خرید ارز در آن، از آنها اطلاعات داشته باشید. با توجه به سایت الکسا مشاهده میکنید که بیش از 68 درصد کاربران این سایت را ایرانیان تشکیل دادهاند. این یعنی اگر دارایی شما از چندین آلتکوین متفاوت تشکیل شده باشد؛ ارزش آن به صورت معادل با بیت کوین به شما نمایش داده میشود.