مهارتهای هفتگانه ICDL چیست؟ سرفصل ها، روش دریافت مدرک و همه نکات سریع آسان | آموزشگاه آپادانا تبریز

به طور مثال برای نام نویسی در دوره های مجتمع فنی تهران، پس از مراجعه به سامانه mftplus.com از طریق منوی دپارتمان ها می توان زمینه آموزشی مورد نظر را انتخاب نمود. سپس با لیست گروه های آموزشی هر دپارتمان مواجه خواهید شد که می توان با انتخاب هر کدام از گروه ها، توضیحات دوره های هر یک را مطالعه کرده و در آن ها نام نویسی نمود. در حال حاضر مدرک ICDL به مدرک استانداردی تبدیل شده که در کشورهای غیر اروپایی کاربرد دارد و برنامه درسی آن مشابه دروس ECDL است.

مهارتهای هفتگانه ICDL چیست؟ سرفصل ها، روش دریافت مدرک و همه نکات سریع آسان | آموزشگاه آپادانا تبریز

ICDL یک گواهینامه بین المللی شناخته شده است که افراد را قادر می سازد تا مهارت های کامپیوتری خود را مطابق با استانداردهای بین المللی معتبر تایید کنند. اینترنت یکی از ابزار و منابعی است که تقریبا تمامی افراد در سراسر جهان از آن استفاده می کنند. اینترنت به معنای میلیون ها کامپیوتر، وب سایت ها، سرورها، صفحات وب و… را به هم متصل کرده است. با کمک اینترنت قادر خواهیم بود تا ایمیل، عکس، ویدئو و… را برای دوستانمان ارسال کنیم. اینترنت امروزه به عنوان برترین و سریعترین رسانه جهانی برای ارسال و دریافت مدارک، اطلاعات در دسترس عموم قرار گرفته است.

وظیفه ی مدیران فناوری اطلاعات چیست؟

برنامه ICDL طیف وسیعی از موضوعات مرتبط با کامپیوتر، از جمله مبانی کامپیوتر، پردازش کلمه، صفحات گسترده، پایگاه های داده، نرم افزار ارائه و استفاده از اینترنت را پوشش می دهد. با توجه به دیجیتالی شدن مداوم شرکت ها و محیط های کاری، دانش نحوه استفاده از رایانه شخصی و سیستم عامل هایی مانند مایکروسافت، ویندوز در اکثر حرفه ها ضروری شده است. با دوره های آفیس آکادمی فنی نو، می توانید دانش تخصصی لازم را برای حرفه خود بدست آورید. امتحان گواهینامه دوره ICDL الزامی نیست، اما می تواند مزایای بیشتری را برای شما به عنوان یک متقاضی به ارمغان بیاورد. ما خوشحال خواهیم شد که شما را در مورد اینکه آیا اخذ گواهینامه در شرایط فردی شما منطقی است یا خیر راهنمایی کنیم.

  • در سال 1996 این روش آموزشی و گواهینامه برای اولین بار در سوئد و به تدریج در سراسر اروپا و بین المللی معرفی شد و امروزه به گواهی ICDL معروف است.
  • برای افرادی که وقت کافی برای حضور در کلاس را نداشته یا علاقمند به آموزش در محیط خانه هستند، آموزش آنلاین ICDL طراحی شده است.
  • اگر می خواهید کامپیوتر را از ابتدا آموزش ببینید و بعد از آن یک مدرک icdl فنی حرفه ای جهت مهاجرت و یا استخدام دریافت کنید، باید عرض کنیم که دوره آموزشی خود را به درستی انتخاب کرده اید.
  • اینترنت به معنای میلیون ها کامپیوتر، وب سایت ها، سرورها، صفحات وب و… را به هم متصل کرده است.
  • نکته مهم دیگر در مورد مدرک ای سی دی ال این موسسه، قابل استعلام بودن آن برای استخدام است.

با شرکت در دوره آموزش ICDL می‌توانید به طور کامل مهارت‌های هفتگانه ای سی دی ال را که برای ورود به بازار کار به آن احتیاج دارید، بیاموزید. فرقی نمی‌کند دانشجو هستید یا به دنبال افزایش مهارت خود در بازار کار در مرکز آموزش سفیر قرن ثبت‌نام می‌کنید، سفیر قرن با بهره‌گیری از متخصصان مجرب در این حوزه، دوره آموزش icdl را برگزار کرده است. در دوره آموزشی icdl شما با جزئیات و مبانی کامپیوتر آشنا خواهید شد، مهارت‌های هفت‌گانه همچون ویندوز، اینترنت، نرم‌افزار ورد، نرم‌افزار اکسل، نرم‌افزار اکسس و پاورپوینت را فرا خواهید گرفت.

امروزه داشتن حداقل های دانش کامپیوتر برای هر شخص یکی از واجبات است و دوره کامپیوتر شما را به خوبی با مهارتهای کامپیوتری لازم آشنا می سازد. داوطلبان دوره آموزش ICDL جامع در آموزشگاه کامپیوتر آریا تهران، درصورت صلاح دید مربی و یکسان بودن سطح یادگیری کارآموزان علاوه بر هفت مهارت ذکرشده، تایپ سریع فارسی و لاتین را نیز  بصورت رایگان فرا خواهند گرفت. برای شرکت در این دوره می توانید وارد صفحه کلاس آموزش تایپ ده انگشتی شوید. توجه کنید که مدرک مهارت هفتگانه کامپیوتر ICDL شناخته‌شده ترین گواهینامه در سطح جهانی برای کاربران کامپیوتر است.

گواهینامه یا مدرک آی سی دی ال ICDL چیست؟