لیفت و لمینت مژه و ابرو

اگر بودجه ی کافی برای این کار ندارید، میتوانید کاشت ابرو قسطی انجام دهید؛ چرا که با این کار میتوانید هزینههای کاشت ابرو را به صورت ماهانه یا سالانه نیز پرداخت کنید. بسته به شدت ریزش مو و اهداف زیبایی شناختی خود، میتوانید کاشت ابرو کامل یا جزئی را برای ترمیم ابروی خود انتخاب کنید. در مرکز پیوند مو بهسیما، بهترین و تخصصیترین خدمات ایمپلنت مو و زیبایی ارائه میشود و این امر نشان دهنده تجهیزات کامل و کادر پزشکی خبره و کارآزموده است. در این روش از کاشت مژه، پزشک بُرشهای بسیار کوچکی در قسمت بالا و پایین پلک ایجاد کرده و سپس فولیکولهای مو را در نقاط مشخص شده، پیوند میزند. در این صورت مژه های شما بسیار حجیم و پر پشت تر به نظر خواهند رسید. انواع مختلفی از فیلرهای صورت وجود دارند که هر یک بر اساس یک یا چند هدف مانند کاهش چین و چروکها یا افزایش حجم لب طراحی شدهاند.

تجهیزات پیشرفته، پزشکان متبحر و پرسنل دوره دیده از عوامل اساسی افزایش کیفیت کاشت مو در کلینیک ساعی هستند. از پرطرفدارترین دوره های آموزشی ما می توان به دوره بافت مو، دوره کوتاهی مو، دوره رنگ و مش، دوره کاشت ناخن، دوره میکروپیگمنتیشن، دوره میکرونیدلینگ، دوره اکستنشن مو، دوره اکستنشن مژه و موارد متعدد دیگر اشاره نمود. به طور کلی کاشت مو در کشور ما ایران، نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر مناسب تر است. کاشت مو به روش Super FUE یکی از جدیدترین روش های کاشت مو است که بسیاری از معایب موجود در روش های قبلی کاشت مو در آن برطرف شده است. افرادی که پوست سر آن ها به دلایل ژنتیکی، انجام ورزش های سنگین یا کاشت موهای قبلی سفت شده است و در این صورت امکان استفاده از روش های کاشت موی قبلی مانند FUT در آن ها امکان پذیر نیست. باتوجه به طراحی دقیق خط رویش مو و امکان برداشت فولیکول ها با بهترین کیفیت و بدون هیچگونه آسیبی، کاشت مو با فاصله نزدیک به هم و با تراکم بالا در خط رویش مو انجام بهترین سایت زیبایی مهسا امانی می شود.

با افزایش دقت کاشت مو، زاویه خواب طبیعی فولیکول ها در هنگام کاشت حفظ می شود و امکان تراکم حداکثری فراهم می شود. البته تمامی مزایای کاشت مو با این روش، بستگی به استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن و تبحر پزشک دارد. تمامی اطلاعات حاصل شده در این مرحله، در سایت مرکزی Super FUE به منظور آنالیز نهایی و تعیین روش کاشت مو، بارگذاری می شوند. کاشت مو به روش Super FUE شامل ۶ مرحله اصلی می شود. تفاوت اصلی روش FUE و Super FUE در این است که در روش Super FUE تمامی مراحل توسط دستگاه های هوشمند انجام می شود.

برخی از روش های کاشت مو، به دلیل اینکه نیاز به تبحر زیاد و مهارت بالا دارند، در تمام کلینیک های زیبایی و کاشت مو انجام نمی شوند. اگر نیاز به استفاده از مرطوب کننده ها برای پوست خود دارید، هرگز بر روی خط مژه یا زیر چشمهایتان نمالید. گاهی در این موارد افراد به روشهای جایگزینی ابرو مانند تتو، لیفت یا میکروبلدینگ روی میآورند که چندان طبیعی به نظر نمیرسد؛ در این حالت بهترین پیشنهاد کاشت ابرو است که حتما باید توسط بهترین دکتر کاشت ابرو که تجربه و تخصص کافی را در این زمینه دارد انجام شود. از آنجایی که در کاشت ابرو بهترین دکتر کاشت ابرو موها را مستقیماً از سر شما میگیرد، این موها دائمی بوده و میتوان آنها را تا حد امکان نزدیک به آنچه که بیمار میخواهد انجام داد. چگونه بهترین دکتر کاشت ابرو را انتخاب کنم؟ این روش بهترین نتیجه را در بین سایر روشهای اکستنشن مژه دارد. تزریق ژل آندسته از چروکهایی را از بین میبرد که در زمان استراحت صورت ظاهر میشوند (مثل خط خنده و خطوط زیر چشم).

استفاده از کیت سلول های بنیادی خون فرد به منظور نگهداری بافت های برداشت شده در دستگاه Super FUE از دیگر مزایای این روش است. خون گرفته شده در داخل دستگاه Super FUE نگهداری و پس از نیم ساعت، سلول های بنیادی خون جدا می شوند. به طور کلی کاشت مو به روش Super FUE توسط دستگاه انجام می شود. دستگاه Super FUE مجهز به سنسور هوشمند است. با توجه به هوشمند بودن دستگاه Super FUE، طی برداشت هیچگونه آسیبی به ریشه های مو وارد نمی شود. در این مقاله با میزان ماندگاری تزریق ژل و عواملی که روی آن تاثیرگذار هستند، آشنا شدید. بدیهی است که آسیب به گرافت ها یا ریشه آن ها، سبب جلوگیری از رشد آن ها پس از کاشت می شود.

میله ها بریدگی های کوچکی هستند که در نخ بخیه ایجاد میشوند تا لبههای ملایمی ایجاد کنند تا بافت صورت به دست آید. در جراحی لیفت مستقیم ابرو بافت ها و عضلات ابرو که دچار افتادگی شده اند به محل اصلی خود برمیگردند و میدانیم که پوست ابرو ضخیم تر از پوست اطراف پلک و چشم بوده و حجم چربی در این نواحی بیشتر است بنابراین افتادگی ابرو به طور خود به خود باعث افتادگی پلک می شود به طوری که اگر شخص، دچار افتادگی ابرو باشد و این افتادگی اصلاح نگردد، حتی با انجام جراحی پلک نیز ظاهر زیبا در پلک و چشم بوجود نمی آید.

البته لازم به ذکر است ؛ رعایت دقیق توصیه های پزشک نیز تاثیر به سزایی در دستیابی به نتایج مطلوب ، خواهد داشت. عمل به توصیه های پزشک در رابطه با مراقبت های قبل و بعد از کاشت مو بسیار مهم است. انجام لیفت ابرو محدودیت ندارد، ولی بیشتر در سنین بالا توصیه میشود. پس از انجام معاینات اولیه، پزشک به فرد اعلام می کند که برای کاشت مو، چقدر زمان لازم است؛ اما به طور کلی در این روش کاشت مو، ۱ الی ۲ دو جلسه زمان برای کاشت مو لازم است. ترمیم مژه ها از کاشت اولیه آن سخت تر است و برای این که نیاز به مهارت بیشتری است ، به این دلیل که در این قسمت مژه ها بلند هستند و بخش های مختلفی از پلک ها نیاز به اکستنشن دارند پس ایجاد تقارن در این شرایط کار بسیار سخت تری است . در روش ضربدری به چه ابزاری نیاز داریم؟ همچنین اگر تیروئید دارید بدانید که ریزش مژه در شما بیشتر از سایرین است و هر ۲۰ روز یکبار باید برای ترمیم مژه اقدام کنید. همچنین استفاده از آب گرم برای شستشو صورت بعد از تزریق ژل لب باعث تغییر در در ساختار ژل ،حرکت ژل در لب و یا حتی پارگی لب میشود.

اساس کار در کاشت مو به روش Super FUE نیز مانند روش FUE است. با توجه به این شرایط، کاشت خط مو با استفاده از دستگاه Implant Super FUE باعث تراکم حداکثری و طبیعی ترین حالت ممکن در خط رویش مو می شود. استفاده از تکنولوژی های مدرن در جدیدترین نسل دستگاه های Super FUE سبب افزایش ۱۰ برابری دقت کاشت مو شده است. در کاشت مو به روش Super FUE بی حسی با استفاده از دستگاه Needle Less Super FUE انجام می شود. کاشت مو با روش Super FUE چقدر زمان می برد؟ در روش های سنتی، فولیکول های برداشت شده در داخل مایع سرم نگهداری می شوند که به دلیل عدم تغذیه و شوکی که به فولیکول ها وارد می شود، حداقل ۲۰ الی ۳۰ درصد از آن ها از بین می روند؛ اما در کاشت مو به روش Super FUE، این عدد به کمتر از ۵ درصد رسیده است. افرادی که مژه های کم پشتی دارند باید کمتر از مواد آرایشی استفاده کنند یا از مواد آرایشی مرغوب استفاده نمایند. با استفاده از این دستگاه ها احتمال ایجاد شکاف های موثر ۳ الی ۴ برابر بیشتر می شود و احتمال اسکار، نکروز و التهابات پوستی به مقدار قابل توجهی کمتر می شود.

با کمک ژلهای پوستی و به خصوص ژلهای امروزی، بیمارانی که گونههای فربهتری دوست دارند میتوانند با استفاده از آنها به نتایج مورد انتظار خود دست یابند. معاینه کامل پوستی به منظور شناسایی و درمان بیماری های پوستی احتمالی. شب قبل از کاشت مو، موها به طور کامل شسته و تمیز شوند و از مصرف ژل و نرم کننده خودداری شود. با توجه به آنالیزهای انجام شده و مشخص شدن عمق ریشه موها و نیز هوشمندی دستگاه، احتمال برداشت گرافت های چند ریشه ای، ۴ الی ۵ برابر بیشتر می شود. بر اساس آنالیزهای انجام شده در مرحله قبل، دستگاه شروع به شناسایی گرافت ها با حداکثر قابلیت از نظر ضخامت ریشه و چندتایی بودن آن ها می کند. با توجه آنالیزهای اولیه و هوشمندی دستگاه در تشخیص و برداشت گرافت های بنیادی؛ نتیجه کاشت مو در یک دوره حداکثری ۶ الی ۹ ماهه مشخص می شود که حداقل چند ماه زودتر از بقیه روش های کاشت مو است.

اطلاعات ارزشمندی از اسکن پوست سر و آنالیز آن به دست می آید. این مسئله چندان مهم نیست که آیا میخواهید در کل ابرو کاشت انجام دهید و یا تنها بخشهایی از ابرو؛ در هر صورت نرخ رشد مجدد موهای کاشته شده بسیار زیاد است، اگرچه گاهی اوقات بیمار روش دوم را برای دستیابی به تراکم بیشتر انتخاب می کند. ماندگاری ژل لب به عوامل متعددی بستگی داشته و از جمله این موارد میتوان به مراقبتهای لازم، استفاده از برند معتبر و شناخته شده، مهارت و تخصص پزشک و موارد بسیار دیگری اشاره کرد. تیم پزشکی؛ تبحر و مهارت پزشک در کاشت مو بسیار مهم است.