جدیدترین و کاملترین بانک شماره موبایل ارسال پیامک

در تمام مراحل ثبت نام تا ارسال و پس از آن پشتیبانی سامانه ایده پردازان در تمام ساعات روز پاسخگوی سوالات شما خواهد بود. شما می‌توانید در پنل پیامکی و در قسمت درخواست پشتیبانی، ارسال تیکت جدید را کلیک کنید و سوال خود را از ابزار ما بپرسید. پشتیبانی در اسرع وقت به تیکت‌ها پاسخ خواهد داد.

بانک شماره موبایل چیست؟

هر کدام از اصناف و کار بر اساس استان و شهر در یک دسته بندی دیتای شماره موبایل قرار گرفته اند. شما بر اساس متن پیامک که به یک سری از مشاغل مرتبط می شود، می توانید در پنل پیامکی خود را با استفاده از فیلتر شماره موبایل، به گروه نظرتان پیامک ها ارسال کنید.

۵. بانک شماره موبایل ایرانسل

مهم ترین مزیت در اختیار داشتن لیست شماره تلفن رایگان این است که دیگر نیازی به وارد کردن شماره موبایل به شکل دستی نیست. این کار به‌شدت زمان‌بر است. کسب‌وکارهای مختلف و کارها برای تبلیغات به دنبال روش‌هایی آسان و درعین حال کاربردی می‌گردند و می‌توانند پیامکی را ارائه دهند و همچنین می‌توانند به یک بانک شماره تلفن همراه این امکان را برای آن‌ها فراهم کنند.

مهم‌ترین سامانه‌های ارسال پیامکی ایده‌پرداز این است که می‌توانید از بانک شماره‌های موبایل از جمله‌های مختلف از روی نقشه‌های گوگل، اصناف و مشاغل خاص، استان، شهر و کدپستی و دکل ایرانسل پیامک اینبوه تبلیغاتی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

در پنل پیامکی که در اختیار دارید، در قسمت ارسال از نقشه شهر نظر خود را انتخاب کنید. پس از آن روی منطقه‌ای که می‌خواهید ارسال کنید کلیک کنید. در باکس باز شده تعداد کل بانک شماره موبایل های موجود در آن منطقه به شما نمایش داده می شود. شما می‌توانید به ترتیب از منطقه‌های ۱ یا انجام دهید. بعد از انتخاب مناطق مورد نظر تایید و مرحله بعد را بزنید، متن پیامک را وارد کرده و پیامک را بفرستید.

افرادی که قصد دارند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کننده، نیاز دارند که به یک بانک شماره موبایل ارسال پیامک دسترسی داشته باشند. در واقع پس از ثبت نام در پنل اس ام اس و آماده سازی متن پیام کوتاه، مرحله بعدی ارسال پیامک به شماره‌هایی است که می‌توانید بیشترین ارسال و بازخورد را داشته باشید. سامانه پیامکی ایده پردازان بانک شماره موبایل رایگان با امکاناتی پیشرفته از جمله ارسال شماره‌های همراه اول و ایرانسل، اصاف و کار، ارسال روی نقشه‌ی گوگل و همچنین پارکینگ شهر و کدپستی است. با هر به روز رسانی امکانات در این سامانه، بانک شماره موبایل موجود کامل تر می شود. در ادامه از ویژگی این فوق‌العاده و خدماتی است که می‌دهیم بیشتر فکر می‌کند.

بانک شماره موبایل چیست؟

بانک شماره موبایل ارسال پیامک از طریق کدپستی و همچنین استان و شهرهای نقشه یکی دیگر از مشتریان فرستادن پیامک انبوه از پنل پیامکی ایده پردازان است. در این روش می‌توانید در منوی پنل کاربری خود با کلیک روی بانک شماره موبایل، منطقه و محدوده نظر و همچنین کدپستی آن مناطق را انتخاب کنید و متن پیامک را وارد کنید. در هر بار ارسال فقط می‌توانید یک منطقه را انتخاب کنید.

۴. شماره موبایل اصناف بانک و کار

ارسال از طریق دکل ایرانسل به شماره‌های فعال این اپراتور که برای دو هفته قبل در محدوده نظرتان می‌توان از تبلیغات شما را شامل شد. برای ارسال از طریق ایرانسل باید 48 ساعت قبل درخواست ارسال را به سامانه ایده پردازان ارسال کنید تا ما بتوانیم این امکان را برای شما فراهم کنیم. حداقل ارسال پیامک شما باید ۵۰۰۰۰ پیامک باشد. ارسال از شماره بانک موبایل ایرانسل توسط خود اپراتور انجام می‌شود، بنابراین آن‌ها نمی‌توانند شماره‌ها را در اختیار قرار دهندگان قرار دهند. همچنین گزارش دلیوری پیامک نیز از طریق ایرانسل نمی‌گیرد.

در یک توضیح ساده و کاربردی می‌توانم بگویم که به دیتا و اطلاعاتی که شامل شماره موبایل‌های جمع‌آوری شده است، بانک شماره می‌گویند. در این فایل‌ها لیست شماره موبایل های فعال به تفکیک کار، امکان، شهرها، استان ها، کدپستی و محل زندگی افراد موجود است. هر کسب‌وکار و یا سیستمی که بخواهد پیامک انبوه ارسال کند، حتما باید از طریق این بانک جامع شماره موبایل ارسال خود را انجام دهد. سامانه‌های خدمات دهی پیامکی از جمله ایده‌پردازان این امکان را دارند که مشتریان و کاربران خود را در نظر می‌گیرند.

بانک شماره تلفن موبایل رایگان SMS.ir

ارسال پیام انبوه تبلیغاتی از یک پنل پیامکی و استفاده از امکاناتی چون ارسال از بانک شماره‌های فعال ایرانسل، مناطق و استان‌ها، کدپستی و مراکز و اصناف شما را هدف ارسال پیامک تبلیغاتی نزدیک‌تر می‌کند. چنین ویژگی های مهمی در پنل پیامکی SMS.ir موجود است. تمام اطلاعات مربوط به شماره موبایل به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. برای دسترسی به بانک شماره موبایل‌های مخصوص نیز می‌توان درخواست خرید این بانک‌ها را ثبت کرد تا کاربر ارسال شود.

انواع بانک های شماره موبایل مخصوص ارسال پیامک تبلیغاتی

ارسال پیامک از طریق بانک شماره‌ی کاربران

۲. شماره بانک موبایل از طریق نقشه گوگل

برای ارسال توسط بانک شماره موبایل ایرانسل باید از ۴۸ ساعت قبل درخواست خود را با مراجعه به پنل پیامکی، در قسمت ارسال BTS ثبت کنید. پس از آن منطقه و تعداد ارسال را انتخاب کرده و متن پیامک را وارد کنید.

بانک شماره موبایل SMS.ir چیست؟

برای درخواست یکی از کاملترین شماره بانک موبایل ایران (ایرانسل) در قسمت مدیرت درخواست BTS، ایجاد درخواست را کلیک کنید و پس از آن استان و شهر مورد نظر را انتخاب کنید، تعداد پیامک، تاریخ و ساعت ارسال خود را مشخص کرده، نمونه فایل را دانلود کنید و همه موارد را به دقت انتخاب کنید. کنید. فایل را آپلود کرده و سپس ثبت کنید. نظر ما در اسرع وقت درخواست شما را بررسی می کند و مراحل بعدی را به شما خواهد داد.

پشتیبانی سامانه پیامکی SMS.ir

از مهم ترین تبلیغات یک پیامکی موفق این است که پیام ارسال به دستی که نزدیک ترین مسیر و آشنایی با پیام را دارند. در صورت کسب‌وکارها و یا افرادی که با هدف جذب مخاطب خاص به یک منطقه جغرافیایی پیامک بفرستند، توجه بیشتری از آن‌ها می‌گیرند. از دیگر ویژگی های ارسال از طریق سامانه ایده پردازان، دسترسی به شماره بانک موبایل رایگان گوگل و از روی نقشه است.

ارسال پیامک از بانک شماره موبایل نقشه‌ی گوگل

۳. شماره موبایل از طریق شهر و بانک پستی

شماره بانک ارسال موبایل پیامک

مواردی که اشاره کردیم، پس از ثبت نام در سامانه پیامکی ایده‌پردازان و همچنین آماده‌سازی متن پیامکی، اکنون باید به یکی از پیام‌های پنل پیامکی بروید تا به هدف خود بروید و بر اساس شماره تلفن‌های موجود پیام‌ها را ارسال کنید. در ادامه انواع بانک شماره موبایل ارسال پیامک را مرور می کنیم:

۱. شماره بانک توسط کاربر

[کل: ۲ میانگین: ۵]منبع

با مراجعه به یکی از سامانه‌های پیامکی و خدمات دهی (sms.ir) می‌توانید نسبت به خرید موبایل و یا دانلود بانک شماره اقدام کنید.

چگونه توسط شماره بانک موبایل پیامک ارسال کنیم؟

به دیتا و اطلاعات جامع از شماره‌های تلفن همراه که سامانه‌های خدمات دهی (پیامکی) به کاربران ارائه می‌دهند، بانک شماره موبایل می‌گویند.

شماره بانک موبایل را چگونه دانلود کنیم؟

امتیاز به این مطلب

پس از ثبت نام در سامانه پیامکی sms.ir به پنل خود مراجعه کرده و برطبق درخواست ارسال از روی نقشه، کدپستی، کار و یا اصناف به هریک از آن‌ها پیامک خود را ارسال کنید.

چگونه از طریق بانک شماره موبایل ایرانسل پیامک ارسال کنیم؟

همچنین شماره های خود را از سه روش ۱. درج از اکسل ۲. درج از فایل متنی ۳. درج از دفترچه تلفن که در منوی پنل موجود می‌توانید وارد کنید.

در صورت کسب و کاری و سال‌هاست برای مشتریان خود تبلیغات پیامکی می‌کنید، باید فایلی (اکسل) را از شماره موبایل آن‌ها تهیه کنید. بهترین روش برای مشتریان قدیمی خود را بار دیگر در جریان رویدادها و فروش محصولات خود قرار دهید این است که پیامک تبلیغاتی برای آن‌ها بفرستید. در سامانه پیامکی ایده‌پردازان، پس از ثبت نام کردید، متن پیامک را می‌نویسید و در مرحله بعدی در قسمت گیرندگان می‌توانید شماره‌هایی را که می‌توانید به طور خودکار وارد کنید.