تبلیغات پیامکی چیست؟ چرا باید از تبلیغات پیامکی استفاده کنیم؟ نوین | smsdrive

از طریق پیام‌های متنی می‌توان متونی شامل تبلیغات محصول یا برند، کمپین‌ها، اخبار، به‌روزرسانی و موارد دیگر را ارسال کرد. توجه داشته باشید تبلیغات پیامکی معمولاً پیام متنی می باشند که باید دستیابی به اهدافی مثل نظر مخاطبان برای خرید محصولات، استفاده از خدمات شما استفاده خواهد شد. حتی در برخی موارد معرفی یک برند می توانید از این روش استفاده نمایید. هدف از ارسال پیامک تبلیغاتی این است که شما گیرنده را درگیر کرده و تحت تاثیر قرار دهید. ارسال پیامک تبلیغاتی بهترین روشی است که می‌توانید از طریق آن کالاها، محصولات و خدمات خود را به مخاطبین معرفی کنید.

  • شما می‌توانید در پیامک تبلیغاتی خود لینک وب سایت یا شماره تماس خودتان را نیز درج کنید تا مشتریان بتوانند با شما در ارتباط باشند.
  • سامانه پیامکی پیام رسان امکانات جامعی جهت ارسال پیامکهای اطلاع رسانی و تبلیغاتی فراهم نموده و راه را برای ارتباط سازمان با مخاطبین خود هموارتر کرده است.
  • مطمئن باشید که ساعت خواب شخص مهمتر از خواندن یک پیام کوتاه آن هم از سوی یک فرستنده ناشناس است.
  • چون بازدهی بیشتری دارد و افراد در طول هفته بیشتر تمایل دارند که تمامی کارهای خود را به اتمام برسانند و معمولا این دسته از امور را به آخر هفته موکول نمی‌کنند.

اگر بخواهیم یک گام فراتر برویم، مجله خبری اس ام اس درایو‌های ارسال اس ام اس‌های تبلیغاتی لیستی از شماره‌های استان‌ها و شهرهای مختلف را در اختیار دارند. شما می‌توانید از این لیست تنها برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده کنید. در این روش شما برای افراد زیادی اس ام اس ارسال می‌کنید که ممکن است مخاطب و مشتری هدف شما نباشند. بازاریابی پیامکی امکان ارسال پیام‌های فوری را به صورت آنی فراهم می‌کند. برخلاف ایمیل که کاربران روزانه یک یا دو بار آن را چک می‌کنند، افراد به محض دریافت پیامک آن را بررسی می‌کنند. به این ترتیب با ارسال پیامک به جای ایمیل، فاصله میان دریافت و خواندن پیام‌ها را کاهش می‌دهید.

http://civil-architecture.ir

به عنوان مثال شما می‌توانید برای کاربرانی که در سایت شما ثبت نام کردند یا کالا در سبد خرید خود اضافه کرده اند. برای خوشامدگویی، یادآوری سبدخرید رها شده پیامی را ارسال نمایید که این جزئی از تبلیغات پیامکی باشد. بنابراین، اگر از نام برند خود در پیامک های تبلیغاتی استفاده کنید، مخاطبین به مرور نام برند شما را به خاطر سپرده و برندسازی شما با موفقیت انجام خواهد شد. تنها کافی است تا تعداد پیامک های تبلیغاتی ای را که نیاز دارید خریداری نمایید و شروع به ارسال پیامک بدون خرید پنل نمایید . یعنی شما باید در همان ابتدی مسیر یک پنل اس ام اس + خط اختصاصی بخرید .

ارتباط آنی با مشتریان

یعنی شما با استفاده از پنل اس ام اس رایگان بهین پیام نیز می توانید پیامک های انبوه خود را با تعرفه ی هر پیامک ، ارسال نمایید . یکی از نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که، در پایان متن تبلیغاتی خود راه ارتباطی با کسب‌وکار خود عنوان نمایید. ارسال پیامک تبلیغاتی بدون مشخص کردن راه ارتباطی مشتریان با کسب‌وکار شما یک پیامک بیهود خواهد بود.

نکات مهم در استفاده از پیامک تبلیغاتی

با استفاده از نرم‌افزارهای تحت وب پیامک، این کار را به راحتی قابل انجام است. استفاده از نام مشتری در مکالمات تجاری برای ایجاد حسی از ارتباطات انسانی بسیار مهم است. برای مشخص کردن زمان مناسب برای ارسال پیامک از نظرسنجی و تجزیه و تحلیل نتایج آن بهره بگیرید. برخلاف سایر کانال‌های بازاریابی، در بازاریابی پیامکی نمی‌توانید از پاراگراف‌های متعدد برای متقاعد کردن مخاطب خود استفاده کنید. تنها ۱۶۰ کاراکتر برای رساندن پیام خود در اختیار دارید، بنابراین پیام خود را ساده و کوتاه نگه دارید.