بک لینک Backlink چیست؟ 13 نکته + تاثیر منفی! و مثبت روی سئو آکادمی دیجیتال مارکتینگ فرین-بک لینک گلدلینک

این وب سایت متعلق به ویکی دمی میباشد و تمامی حقوق آن محفوظ میباشد. 1) بلاگرهای معروف در حوزه کاری خودتون را که ممکنه به محصول شما علاقه داشته باشن را پیدا کنید. اگر شما محصولتون آموزشی است که مثلا به مردم یاد می ده که چطور در خانه برای خودشون صابون درست کنن، اونوقت شما در گوگل سرچ می کنید “درست کردن صابون”، “صابون درست کردن” و امثال این ها.

یک رابطه کم اما واضح بین رتبه بندی و بک لینک از صفحات با ترافیک ارگانیک وجود دارد. ولی نکته‌ای که وجود دارد این است که تعداد لینک‌های موجود در یک صفحه و آتوریتی آن صفحه اهمیت بیشتری در تاثیر بک لینک ها دارند. البته همیشه بک لینک از صفحات قوی باعث افزایش اتوریتی (اعتبار صفحه) نمی شود. گزارش کاملی در مورد اینکه چه تعداد لینک و در چه سایتهایی ایجاد کرده اید، تهیه کنید.

تجربه کاربری یا سئو، کدام مهمتر است؟

بسیاری از سازندگان و تأمین کنندگان در سایت خود صفحه‌ای دارند که در آن فروشندگان خود را معرفی می‌کنند. اگر دیدید نام شما در این صفحه و در لیست فروشندگان وجود دارد اما به سایت شما لینک نشده، می‌توانید با وبمستر سایت تماس بگیرید و از او بخواهید که به شما بک لینک بدهد. باید مطمئن شوید که در صفحه شما هم مشابه همان محتواهایی که یک زمانی به آن لینک داده شده بود وجود دارد. هیچ وب سایت یا کاربری دوست ندارد به جایی لینک شود که ارور ۴۰۴ دریافت کند. پس اگر بتوانید محتوای ارزشمند و جایگزین خوبی به اون پیشنهاد دهید، موفق شده‌اید.

  • امروزه اغلب وب‌سایت‌ها تگ نوفالو را به کامنت‌های خود می‌افزایند.
  • در این بخش به معرفی چندین وبلاگ می‌پردازیم که انتشار مطالب به زبان فارسی در آن‌ها مانعی ندارد و می‌توان از طریق آن‌ها بک لینک دائمی و رایگان ساخت.
  • بک لینک‌ها نوفالو تنها زمانی ارزشمند هستند که بتوانند مخاطبان را به سایت شما انتقال داده و ترافیک ارجاعی ایجاد کنند.
  • این مقاله از زبان نویسنده بک لینکو یعنیBrian Deanنوشته شده و برای درک بهتر، به زبان آمیانه ترجمه شده است.
  • اما لینک سازی خارجی شامل لینک‌هایی می‌شود که از سایت ما به سایتی با دامنه دیگر و یا برعکس لینک داده شده باشد.
  • شما میتوانید طی چند دقیقه یک حساب کاربری در سایت مورد نظرتان ایجاد کرده و لینک سایتتان را در آن قرار دهید.

بک لینک Backlink چیست؟ 13 نکته + تاثیر منفی! و مثبت روی سئو آکادمی دیجیتال مارکتینگ فرین-بک لینک گلدلینک

گوگل در کل می‌گوید تلاش نکنید با ساخت بک‌لینک خودتان را بهتر از چیزی که هستید نشان دهید. در نهایت این مشتریان و مخاطبان شما هستند که تعیین می‌کنند وبسایت شما خوب یا بد است. شاید با خرید بک لینک بتوان مدت کوتاهی در نتایج گوگل رتبه گرفت اما کاربران ناراضی حتماً سراغ رقبا خواهند رفت و دیگر روی نتایج شما کلیک نمی‌کنند. وقتی به روش‌های گرفتن بک لینک فکر می‌کنید ممکن است تاکتیک‌های بسیار پیچیده و سخت به نظرتان برسد. اما یکی از موثرترین راه‌های گرفتن بک لینک، لینک‌سازی منابع است.

تفکری درست و غلط درمورد بک لینک

فرض کنید شما یک محتوا درباره نحوه تغییر DNS های دامنه روی سایتتان دارید که بسیار مفید، جامع و کامل است. یک شرکت ارائه خدمات میزبانی محتوایی درباره خرید دامنه و هاست روی سایتش قرار داده است. لینک هایی که به صفحات مختلف سایت وارد می کنید را اصطلاحا Back Link می گویند. یعنی زمانیکه از سایت خود به سایت دیگر پیوند می دهید سایت مقابل از سایت شما بک لینک گرفته است. اگر از سایت دیگری به سایت شما لینک داده شود ، یعنی شما برای سایت خود بک لینک گرفته اید. دانش‌آموخته زبان و ادبیات فارسی و پای‌بند به پاسداری و افزایش رتبه با بک لینک نگهداری از آن.

بهترین روش های ساخت بک لینک