بهترین نمونه‌های متن پیامک تبلیغاتی املاک برای جذب مشتریان

البته یکی از خوبی‌های تبلیغات املاک این است که شما نیاز به استفاده از متن‌های طولانی ندارید و تنها لازم است متن پیامک تبلیغاتی املاک خود را به بهترین شیوه بنویسید.

۳- متن جذاب

متن پیامک تبلیغاتی بهتر است کمتر از ۱۶۰ کاراکتر باشد. همچنین در آن لینک سایت، شماره تماس و یا آدرس درج شده باشد. از دیگر نکاتی که در متن پیامک باید وجود داشته باشد، توجه به نیاز مشتری و عدم پرداختن به حاشیه است.

برای این که املاک متفاوت بتوانند از ارسال پیامک تبلیغاتی بهترین بهره را ببرند و تأثیر مناسبی در کسب‌وکار آنها داشته باشد، باید به تعدادی نکات و ویژگی‌ها توجه کنند. وجود این ویژگی‌ها در متن پیامک تبلیغاتی املاک باعث می‌شود تا افراد بیشتری به استفاده از خدمات آن مجموعه علاقه‌مند شوند. از مهم‌ترین این نکات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱- عنوان مناسب

چند نمونه متن پیامک تبلیغاتی املاک

چرا استفاده از پیامک تبلیغاتی برای املاک مناسب است؟

چرا یک مشتری باید از میان این همه مشاور املاک به سراغ شما بیاید؟ تفاوت و برتری شما نسبت به سایر مشاورین املاک چیست؟ یکی از مواردی که حتماً باید در متن پیامک تبلیغاتی املاک به آن اشاره شود، برتری شما نسبت به سایر رقیبان است. اگر پاسخی که به این سؤال‌ها داده‌اید، آن‌قدر جذاب نباشد که خودتان را قانع کند، چطور انتظار دارید که مخاطبان قانع شوند. پس توجه داشته باشید که به مخاطبان دلیلی بدهید تا مجموعه شما را برتر از سایرین بدانند و از خدمات شما استفاده کنند.

۵- درج راه‌های ارتباط

[کل: ۰ میانگین: ۰]منبع

اکنون نوبت آن رسیده که چند نمونه متن پیامک تبلیغاتی املاک را با هم مرور کنیم. مشاهده این موارد به شما کمک می‌کند تا بتوانید متن بهتری برای پیامک تبلیغاتی خود بنویسید.

جمع‌بندی

پرسش‌های پرتکرار

هزینه پایین ارسال پیامک، انتخاب منطقه و شهر و تأثیر بالا را باید از مهم‌ترین مزایای استفاده از ارسال پیامک تبلیغاتی دانست.

نرخ باز شدن پیامک تبلیغاتی بسیار بالاست. همچنین برای دریافت و خواندن پیامک تبلیغاتی نیازی به گوشی تلفن همراه هوشمند نیست. به همین دلیل می‌توان تبلیغات پیامکی را یکی از ارزان‌ترین و مناسب‌ترین روش‌های موجود برای تبلیغات دانست.

۳- ارسال در یک منطقه یا شهر خاص

امتیاز به این مطلب

پیامک را می‌توان برای مخاطبین در یک منطقه یا شهر خاص ارسال کرد. همین امر سبب می‌شود که املاک بتوانند به جامعه هدف مد نظر خود که می‌توانند به راحتی از خدماتشان استفاده کنند، دسترسی داشته باشند.

چند نمونه متن پیامک تبلیغاتی املاک

۳- در هنگام نوشتن متن پیامک تبلیغاتی املاک باید به چه نکاتی توجه کرد؟

۱- مهم‌ترین ویژگی‌های متن پیامک تبلیغاتی املاک چیست؟

در هنگام نوشتن متن پیامک تبلیغاتی املاک باید به نکاتی توجه شود. این نکات باعث می‌شوند تا آن پیام مفیدتر و جذاب‌تر باشد. مواردی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم از مهم‌ترین نکاتی است که باید در متن پیامک تبلیغاتی به آن توجه شود.

  • متن پیام کمتر از ۱۶۰ کاراکتر باشد.
  • لینک، شماره تماس یا آدرس داشته باشد.
  • به نیاز مشتری توجه شود.
  • در آن به حاشیه پرداخته نشود.

توجه به مشتریان سابق

افراد در روز هزاران تبلیغ به صورت‌های متفاوت را مشاهده می‌کنند. بسیاری از افراد اصلاً حوصله خواندن پیام‌های طولانی را ندارند و پس از مشاهده طولانی بودن پیام، آن را می‌بندند. به همین دلیل اگر پیامک تبلیغاتی املاک و مستقلات طولانی باشد، مخاطب از کنار آن بی‌توجه رد خواهد شد.

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی برای کسب‌وکارهای متفاوت، مزایای مختلفی دارد. از مهم‌ترین مزایای استفاده از این روش برای صنف املاک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱- هزینه پایین

متن پیام باید جذاب و وسوسه‌انگیز باشد. در متن پیامک تبلیغاتی املاک از جملات کوتاه جذاب استفاده کنید تا مخاطب دوست داشته باشد کارهای مربوط به ملک خود را به شما بسپارد. به عنوان مثال اگر در قسمتی از متن پیامک از عبارت اجاره ملک شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن استفاده کرده باشید، بسیاری افراد دوست دارند که کار معرفی مستأجر جدید برای ملک خود را به شما بسپارند.

۴- نشان دادن برتری شما

مورد دیگری که حتماً باید در متن پیامک تبلیغاتی املاک وجود داشته باشد، راه‌های ارتباطی است. ذکر مواردی مانند آدرس یا شماره تلفن دفتر املاک باعث می‌شود تا مشتریان اعتماد بیشتری به مجموعه شما پیدا کنند و همچنین اگر قصد استفاده از خدمات شما را دارند، راحت‌تر بتوانند با مجموعه شما ارتباط برقرار کنند.

۶- توجه نکات مهم در متن پیامک تبلیغاتی املاک

این روزها کسب‌وکارهای بسیاری از ارسال پیامک انبوه برای تبلیغات و اطلاع‌رسانی استفاده می‌کنند. صنف املاک و مستقلات نیز در میان این کسب‌وکارهاست که می‌توانند با ارسال متن پیامک تبلیغاتی املاک به صورت مناسب، بر تعداد مشتریان خود بیفزایند. اما این کار آن‌قدرها هم که به نظر می‌رسد ساده نیست. باید در هنگام ارسال پیامک برای جذب مشتریان به نکاتی توجه کرد. در این مطلب از وبلاگ ایده پردازان به صورت قدم به قدم به مزایا و نکات مهم ارسال اس‌ام‌اس و متن پیامک تبلیغاتی املاک اشاره خواهیم کرد. تا انتها با ما همراه باشید.

 ویژگی‌های متن پیامک تبلیغاتی املاک

یکی از کارهایی که می‌تواند باعث شود تا کار تبلیغات پیامکی شما بسیار بهتر از گذشته انجام شود، توجه به مشتریان قدیمی است. یک لیست از مشتریان قدیمی خود، مخصوصاً کسانی که خانه برای اجاره دارند داشته باشید. با استفاده از این لیست می‌توانید در حدود دو ماه مانده به سر رسید اجاره، به صاحب خانه پیامک ارسال کنید تا او را تشویق کنید دوباره کار اجاره دادن ملک خود را به مجموعه شما بسپارد. همچنین می‌توان پیامی برای مستأجرین ارسال کرد تا آنها برای پیدا کردن خانه جدید از خدمات شما استفاده کنند.

چرا استفاده از پیامک تبلیغاتی برای املاک مناسب است؟

 ویژگی‌های متن پیامک تبلیغاتی املاک

۲- استفاده از ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه چه مزایای برای املاک دارد؟

هزینه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بسیار پایین است و از بسیاری از روش‌های دیگر مقرون‌به‌صرفه‌تر خواهد بود. همین امر سبب می‌شود تا بتوانید از آن به صورت گسترده و مناسب استفاده کنید.

۲- تأثیر بالا

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در متن پیامک تبلیغاتی املاک به آن توجه شود، عنوان مناسب است. این عنوان باید به قدری جذاب باشد که مخاطب دوست داشته باشد پیامک را باز کند تا از محتوای آن آگاه شود. تیتر مناسب باید علاوه بر این که در مخاطب اشتیاق خواندن بقیه پیام را ایجاد کند، به او بگوید که این پیام در چه خصوص است. پس هیچ وقت توجه به عنوان مناسب در ابتدای این پیامک‌ را از یاد نبرید.

۲- استفاده از متن پیام به صورت خلاصه و مفید

از مهم‌ترین ویژگی‌های یک متن پیامک تبلیغاتی املاک خوب می‌توان به مواردی مانند عنوان مناسب، خلاصه و مفید بودن متن، جذابیت متن، اشاره به برتری و درج راه‌های ارتباطی اشاره کرد.

بهترین نمونه‌های متن پیامک تبلیغاتی املاک برای جذب مشتریان