ایرواشر طراحی، مشاوره رایگان و دریافت لیست قیمت دستگاه‌های ایرواشر مهتاب گستر-بتا تهویه

به دلیل تامین درصدی از رطوبت مورد نیاز باعث ایجاد شرایط محیطی ایده آل تر می شود. هزینه های نگهداری و تامین قطعات یدکی ایرواشر به نسبت کمتر از کولر گازی است. 1 به کار میروند و اگر به طور مناسبی طراحی شوند دارای راندمان پالایش 95 درصد هستند. موتور دمپر ها می توانند با فنر برگشت و یا بدون فنر برگشت باشند.موتور دمپر با فنر برگشت ،در زمان از کار افتادن سیستم با استفاده از نیروی فنر دمپر را به حالت اول باز می گرداند.

در یک ایر واشر، هوا در تماس مستقیم با اسپری آب است و تبادل گرما و جرم بین هوا و آب وجود خواهد داشت. از این رو، با کنترل دمای آب به صورت خارجی امکان کنترل شرایط خروجی هوا وجود دارد که پس از آن می تواند برای اهداف تهویه هوا مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه‌ در مقایسه با کولر آبی، دمای میانگین قطرات آب در تماس با هوا، جهت انتقال گرما و جرم را تعیین می کند. در نتیجه انتقال حرارت بین قطرات آب و هوا در جهت کاهش گرادیان دما خواهد بود. به طور مشابه، انتقال جرم نیز در جهت کاهش گرادیان فشار بخار قرار خواهد گرفت. برای عملکرد بهتر ایرواشر در فصل تابستان از ورودی های بیشتری استفاده می شود و باید هوای تازه وارد دستگاه شده تا رطوبت کمتری ایجاد کند.

دستگاه ایرواشر صنعتی

1-پنل ها و ورق های بکار رفته در ساخت دستگاه از نوع گالوانیزه مرغوب بوده که باعث طول عمر دستگاه می گردد. در این نوع کلاس حداقل رطوبتی که ایجاد می گردد بین درصد این کلاس بیشتر در مواردی استفاده می گردد که نیاز به رطوبت بالا نباشد. ایرواشر در مناطقی که رطوبت ندارند، مانند سوله های صنعتی قابل استفاده می باشد. همچنین برند های مختلف از تجهیزات ایرواشر ممکن است مشتریان را دچار سردرگمی کنند.

تجهیزات هواساز

به همین دلیل این دستگاه ها فقط در خانه های بزرگ که محدودیت فضا نداشتند نصب می شد. همچنین به دلیل قیمت بسیار بالای آن، تنها افراد بسیار پول دار قادر به تهیه آن ها بودند. تاریخچه اختراع اتاقک تهویه هوا به سال هزار و نهصد و سی و یک برمی گردد. در این سال، دو مخترع آلمانی موفق شدند یک اتاقک دستگاه تهویه را اختراع کنند. دستگاه همانند یک اتاقک مدرن امروزی بر روی لبه های پنجره قرار می گرفت.

یک پوندکربن به دلیل خلل و فرج زیادی که دارد (حدوداً دارای 5,000,000 فوت متر مربع سطح جاذب است)می تواند 0/2 تا 0/5 پوند گازهای دارای بو را جذب سطحی نماید. از فیلترهای با راندمان کم و فیلتر های با راندمان متوسط برای عملکرد بهتر فیلتر های کربن اکتیو ممکن است به عنوان پیش فیلتر در هواساز استفاده شوند. هوای ورودی به دستگاه های هواساز، شامل انواع ذرات ریز و درشت مختلف معلق و آلوده کننده، میکروب ها، باکتری ها، قارچ ها، ذرات آلرژی زا و… موتور دمپر ها با توجه به میزان فشار هوا و ابعاد دریچه ها و دمپر ها با توان های مختلف از ۵ تا ۳۴ نیوتون متر گشتاور تولید میشوند. موتور دمپر ها برای تنظیم دریچه های دستگاه در ورودی ، خروجی و یا هوای برگشتی استفاده میشوند.موتور دمپر ها به دمپر ها متصل می شوند و با توجه به میزان نیاز و تنظیم دمپر ها را باز و بسته می کنند.

دریچه بازدید نیز از دیگر اجزای سازنده این نوع دستگاه به شمار چیلر بتا تهویه می آید. هواساز ایرواشر دستگاه حرارتی و برودتی است که سیستم ایرواشر – سیستم تبخیری جهت تامین سرمایش ، کویل های حرارتی به منظور ایجاد گرمایش و با فیلتر کردن هوا جهت تهویه ساختمان ها، سوله ها و … کاربرد گسترده ای دارد. هواساز ایرواشرها با توجه به میزان هوای خروجی به صورت دو منطقه ای و یا تک منطقه ای طراحی و ساخت می شوند. مجموعه اصفهان هواساز، تولید کنندۀ برتر هواساز ایرواشربا بیش از ۳۰ سال فعالیت در امر تولید انواع محصولات برودتی و حرارتی می باشد. این شرکت با در نظر گرفتن نوع کاربری و هم چنین آب و هوای بومی منطقه ای، قادر به ارائه بهترین محصول با بهترین کیفیت می باشد.

  • دستگاه های ایرواشر بهترین تجهیزات برای تهویه هوا به ویژه محوطه های صنعتی که درصد بالایی از آلاینده های هوا را در خود جای داده‌اند هستند.
  • بهتر است بدانید استفاده از هوا ساز ایرواشر به نوعی باعث ایجاد رطوبت نسبی، گرمایش در زمستان، سرمایش در تابستان و هوادهی می شود.
  • امروزه از وسایل و دستگاه های بسیاری برای تهویه مطبوع بهره می گیرند.

با استفاده از دستگاه ایرواشر نیاز به دستگاه جانبی گرمایشی یا سرمایشی نخواهید داشت. ایرواشر های ساخته شده در گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا در ظرفیتهای مختلف ساخته می شوند؛ که لیست ظرفیت به همراه لیست قیمت به شرح ذیل می باشد . گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا سازنده دستگاه های تهویه مطبوع در تلاش است تا با میزان سود مناسب به مشتریان عزیز دستگاه های با کیفیت ارائه دهد. چنانچه دمای آب ورودی بین دمای هوای مرطوب و نقطه شبنم باشد، هوا خنک می شود و در این حالت اثر رطوبت زنی تابع دمای حرارت آب ورودی خواهد بود. اگر دمای آب ورودی به ایرواشر کمتر از نقطه شبنم هوا باشد، هوای عبوری خنک و در ضمن رطوبت گیری می شود. محفظه ایرواشر شامل لوله کشی ها و نازل ها و افشانک ها، تشت آب، پمپ آب، قطره گیر، بوشن های تخلیه، پرکن سریع، شناور و دریچه بازدید می باشد.

وجود ساختمان هایی بدون پنجره و خانه هایی بدون حیاط و پاسیو از جمله این تغییرات اند. شاید تعجب کنید، ولی دستگاه های تهویه مطبوع فقط باعث ایجاد آسایش و راحتی مردم نشده اند، بلکه تعداد مرگ و میرهای ناشی از گرما، نیز کاهش قابل توجه ای داشته است. تعداد مرگ های بر اثر گرما در بین سال های هزار و نهصد و شصت تا دو هزار و چهار تقریبا هشتاد درصد کمتر از سال های هزار و نهصد تا هزار و نهصد و پنجاه و نه بوده است. با خرید دستگاه هوارسان (ایرواشر) در قزوین، لطف بزرگی به خود و خانواده خود خواهید کرد.

ایرواشر طراحی، مشاوره رایگان و دریافت لیست قیمت دستگاه‌های ایرواشر مهتاب گستر-بتا تهویه

در روش دوم ، از یک منبع حرارتی مانند هیتر برقی و یا کوره هوای گرم در ایرواشر استفاده می شود. براورد قیمت برای هرسری از این ایرواشر ها متفاوت خواهد بود ما در این مقاله قیمت ایرواشر صنعتی را بررسی می نماییم. دستگاه های air washer خانگی در یک دسته بندی کلی شامل سه نوع متفاوت هستند که این سه مدل را میتوان ایرواشر های زیر سقفی، ایستاده و پشت‌ بامی در نظر گرفت؛ شما باید متناسب با محیط و مدل محیط مورد نظر خود، به استفاده از یکی مدل ‌ها اقدام کنید.

اگزاست فن بیمارستانی