انواع شیشه های ساختمانی کاربرد شیشه در ساختمان اکسیدال

انواع شیشه های ساختمانی کاربرد شیشه در ساختمان اکسیدال

پس شما برای اطلاع از قیمت باید از طریق سایت یا شرکتی اقدام کنید که قیمت امروز را به شرکت شیشه ساختمانی زیما شما بگوید. در شیشه های لمینت می‌توان از طلق های لمینت رزین و PVB با ضخامت های متفاوت استفاده نمود. نوع جدید شیشه ها، شیشه مات شونده برقی یا شیشه هوشمند می باشد. شیشه یکی از مصالح ساختمانی است که در کنار سایر مصالح در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

  • همراه مواد اولیه این شیشه‌ها که در مقابل حرارت، مقاومت زیادی دارند مقدار زیادی اکسید بوریک به کار می‌رود و سیلیس آنها از انواع شیشه‌های معمولی بیشتر است.
  • شیشه ساتینا یکی از بهترین انواع شیشه های مات می باشد که امروزه بسیار پرطرفدار می‌باشد و بیشتر در فضاهای داخلی ساختمان های مدرن مورد استفاده قرار می گیرد.
  • شیشه ماده ای سخت و انعطاف ناپذیر می‌باشد که ماهیت شفاف و شکننده ای دارد اما در برابر زنگ زدگی و مواد شیمیایی نظیر اسیدها و بازها مقاوم است.

بست اتصال به شیشه سقف و انواع لولا های مخصوص این نوع شیشه ها و سایر نکات نصب آن مطابق نقشه های ساختمان استفاده شود. در صورت بزرگ بودن ابعاد شیشه باید از ارتعاش گیر در قسمت های مورد نیاز شیشه استفاده شود. مخصوصا برای نصب کتیبه به سقف های کاذب اینکار بسیار ضروری است. که از علاوه بر فشار در مقابل زنگ زدگی نیز مقاوم بوده و از فلزات و آلیاژ های مقاوم ساخته شده باشند.

| روش های تهیه محصول | درباره ما | تماس با ما

شیشه در خانه هایی که به سبک مینیمالیسم طراحی شده اند برای ورود نور و تهویه مناسب استفاده می شوند. هنگام انتخاب این متریال به این نکته دقت کنید که برای ورود نور بیشتر کجا باید این متریال را به کار ببرید. بلوک شیشه ای نیز به نور اجازه عبور می دهد و اگر مات انتخاب شود، حریم خصوصی ایجاد می نماید.

شیشه اسپندرال یا چاپ دار

امابه صورت متداول ضخامتهای 4-8 میلی متر در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. شیشه فلوت یا شیشه تخت، اولیه ترین حالت شیشه تولید شده میباشد. مصالح ساختمانی گوناگونی از قبیل آجر، سنگ، چوب و شیشه برای نمای ساختمان ها مورد استفاده قرا… عایق حرارتی مدل های گوناگونی دارد و نسبت به سایر عایق ها پر کاربرد تر بوده از هدر رفتن انرژی های مصرفی (چه …

نوسانات بازار و میزان تولید بر قیمت به روز شیشه تاثیرگذار است. شیشه ای که انتخاب می شود باید با کاربرد آن متناسب باشد؛ با علم و آگاهی و مشاوره گرفتن به راحتی می توان مخصول مورد نظر و ایده آل را تهیه کرد. این شیشه نورخارجی رابازتاب داده وسبب کاهش نفوذ نور خورشید به ساختمان و ایجاد حالت آینه میشود .