انواع تبلیغات هدفمند در بازار تبلیغات آنلاین و کاربرد آن‌ها | smsdrive

به این ترتیب تبلیغات تاثیرگذاری بیشتری بروی جامعه هدف خواهد داشت. کاپریلا، به عنوان یک سرویس تبلیغات کلیکی هدفمند، با مناسب‌ترین هزینه، بالاترین کیفیت و بازدهی از تبلیغات را ایجاد میکند. از سوی دیگر، کاپریلا با نمایش محتوای مناسب و مرتبط با صفحه به صفحه یک وبسایت، بیشترین درآمد از تبلیغات را برای وبسایتها ایجاد میکند. تبلیغات کلیکی هدفمند در کاپریلا، هوش مصنوعی و علم داده را از یک سو و دانش تبلیغات دیجیتال را از سوی دیگر به هم می‌رساند.

مرحله ۳: مخاطب خود را مشخص کنید

اگر تعداد خاصی از دوستان شما این مجله خبری اس ام اس درایو را بپسندند، امکان دارد آن آگهی در Feed اصلی فیس‌بوک شما نمایش داده شود. کوکی قطعه کوچکی از کد است که به شبکه‌های تبلیغاتی و سایت‌ها امکان می‌دهد اطلاعاتی را که شخص مشاهده کرده به اشتراک بگذارند. شخصی‌سازی خریدهای تکراری را افزایش می‌دهد، به‌طوری‌که ۴۴ درصد از مشتریان با شخصی‌سازی تبلیغات به خریداران تکراری تبدیل می‌شوند. تبلیغات هدفمند نوعی از تبلیغات آنلاین است که بر ویژگی های خاص، منافع و ترجیحات مصرف کننده متمرکز است. تبلیغ کنندگان این اطلاعات را با ردیابی فعالیت شما در اینترنت کشف می کنند.

معرفی ۲۴ کشور معتاد به موبایل هوشمند/ ایران در جایگاه ششم ایستاد

در تبلیغات هدفمند، محتوای تبلیغ با بستری که در آن منتشر می‌شود از نظر موضوعی همخوانی دارد و همین امر، خود تاثیرگذاری آن را بیشتر می‌کند. این اتفاق، تجربه‌ای یکپارچه برای مشتریان ایجاد می‌کند و محصولات و خدمات شما با علاقه مشتریان همخوانی خواهد داشت. استوری اینستاگرام بخش پربازدیدی محسوب می‌شود که روزانه افراد بسیاری با آن درگیر می‌شوند.

چگونه یک اکانت فیک اینستاگرام را ثبت کنیم؟

هر چقدر آگهی دهندگان در مورد شما بیشتر بدانند، در مورد عادات خرید شما بیشتر می‌فهمند. تبلیغ‌کنندگان هر آنچه را که بتوانند بفروشند، نگهداری کرده و از آن استفاده می‌کنند. در این شرایط بهتر است آگهی متنی خود را به کلمات خاصی محدود کنید. به عنوان مثال، می‌توانید عباراتی همچون “خرید بلیط اسکی” – “خرید بلیط اسکی آنلاین” را هدف قرار دهید. به عنوان مثال، اگر کلمه ای را در موتور جستجو سرچ کنید، آگهی های هدفمندی با توجه به جستجو انجام شده، نمایش داده می‌شود. این شبکه اجتماعی بر اساس Status اکانت شما، آگهی های هدفمند خود را اجرا می‌کند.

  • مثلا اگر شارژر تبلت می‌فروشید می‌توانید تبلیغات‌تان را فقط به کاربران تبلت محدود کنید.
  • شما می‌توانید از اینفلوئنسرهایی که در جامعه تبدیل به چهره‌های مشهور و محبوب شده‌اند جهت تبلیغ هدفمند محصول خود کمک بگیرید.
  • تبلیغات هدفمند روشی موثر برای افزایش فروش و توسعه برند شناخته شده است.
  • اهداف شما می‌توانند افزایش فالوور، افزایش لید، افزایش فروش یا آگاهی از برند باشد.
  • میزان اطلاعاتی را که در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارید، کاهش دهید.
  • تغییرات حاصل را در تبلیغات و همین طور در درآمد حاصل از فروش محصولات بررسی کنیم.

به‌ این صورت می‌توان در همان نقاط تبلیغات و محتوای مرتبط با آن مخاطبین را در همان سایت‌ها منتشر کرد. با این تست می‌توانید متغیرهای موثر در نتیجه‌بخشی کمپین را تست کرده و بهترین حالت هر متغیر را پیدا کنید. این مقاله را بخوانید تا با رسانه‌های تبلیغاتی مختلف و کاربرد آن‌ها آشنا شوید.

http://civil-architecture.ir