اس ام اس، متن و جملات زیبای تبریک روز نوجوان

تبریک روز نوجوان

امتیاز به این مطلب

تبریک روز نوجوان با ارسال پیامکی به نوجوانان باعث خوشحالی آنها خواهد شد. می‌توانید با کمک پیام‌هایی که در ادامه ارائه خواهیم داد، تبریکی زیبا و جذاب به دوستان و آشنایان نوجوان خود بفرستید. در ادامه این مقاله از مجله ایده پردازان همراه ما باشید.

روز بسیج دانش آموزی، روز نوجوان

[کل: ۰ میانگین: ۰]منبع

۸ آبان در تقویم ملی جمهوری اسلامی ایران، روز نوجوان یا روز بسیج دانش آموزی نام‌گذاری شده است. در واقع این روز را به خاطر شهادت شهید محمد حسین فهمیده به اسم «روز بسیج دانش آموزی» نام نهاده‌اند. در ادامه پیام تبریک روز نوجوان را به شما ارائه خواهیم داد.

جملات زیبا برای تبریک روز نوجوان

در این روز می‌توان با توجه به نوجوانی که پیام شما را دریافت خواهد کرد، متنی مناسب بنویسید.

پیام‌های زیبا به مناسبت روز دانش‌آموز

جمع‌بندی

« نوجوان عزیز! امروز، روز توست. روزی که ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست در دست هم، جشن رشدت را به زمین تبریک می‌گویند. روز نوجوان خجسته باد»

متنی زیبا برای تبریک روز نوجوان

نوجوان عزیز ای کاش خودت را می‌شناختی!
کاش از دریچه آسودگی بیرون می‌جستی و فردایی نو می‌ساختی
کاش به این تازگی و طراوت وجودت پی می‌بردی و می‌دانستی که مرموز تمام می‌شوند.
دوست دارم بدانی که آمدن آینده با کلنجارهای‌ بی‌وقفه ذهن تو هم‌سو خواهد شد و با بی‌قراری‌هایت موسیقی خوشی نواخته خواهد شد. روز نوجوان گرامی باد.

تبریک روز نوجوان

نوجوانی تو، پر از دلدادگی
آه آری تو پری از این همه انگیزه و آزادگی
بوی فریاد است و باروت و مسلسل، بوی خون
این همه رزم پیاپی، پر جنون
خوب می‌دانی که دلدادگی‌ت آواز آزادگی است
شعله‌های‌ آتش و دیوانگی در جبهه‌های رزم
شاید از همان آزادی است.
روز نوجوان گرامی باد

شما در این دوران که بلوغ و رشد دیگری را تجربه می‌کنید، باید تمام وجودتان چشم باشد. به این طریق می‌توانید به آسودگی راه را از بیراهه بشناسید و گمراه نشوید. یادتان باشد که امروز، دام‌های بسیاری است. گاهی حرف‌های گمراه‌کننده در قاب‌های رنگین و زیبا به شما هدیه می‌شود. باید به هوش باشید تا برگ‌های سبزتان با پیام‌های گمراه‌کننده رو به زردی ننهد. شادابی وجودتان در پلشتی و پلیدی روزگار هدر نرود. به هوش باشید تا بهارتان به خزان غفلت ننشیند.

متنی دلنشین برای تبریک روز نوجوان

شاید بی‌توجه به روزهایی که می‌آیند و می‌روند، بنگرید اما نوجوانی، خالص‌ترین دوره زندگی هر انسانی است. شاید بیراه نباشد اگر بگوییم که شما در آغاز ارتباط خالق و مخلوق و ابتدای تکلیف الهی ایستاده‌اید. آنجا که با شوق و هیجان تلاش می‌کنید که بندهای تجمل و مادیات را از پاهای خود بگسلید، آغاز دوره پر هیجان نوجوانی است.

در این دوران احساس دیگری دارید. به کودکی خود می‌گویید «دستم را با بازی‌های کودکان و بیهوده یا سرگرمی‌های بی‌فایده به بند نکشید.» آنجاست که رو به دوران خوش کودکی می‌گویید دلم دیگر به تفریحات کودکانه شما خوش نمی‌شود. اما شاید در نگاه به آینده بگویید که «نگاهم را به زرق و برق دنیا مشغول ندارید. ذهنم را به تخیلات خشونت بار فیلم‌ها مشوش نکنید». آری در همین روزهاست که مرز بلوغ را گذر کرده و ورود دنیای دیگری را تجربه خواهید کرد.  روز نوجوان مبارک.

پیام‌های تبریک روز نوجوان و بسیج دانش آموزی

پیام‌های زیبا به مناسبت روز دانش‌آموز

ای عزیزان بهاری! روز نوجوان زمانی برای ورود به دوره‌ای جدید از زندگی است. نگاهی به مسیر بیندازید. شما راهی سخت در پیش دارید اما زندگی همیشه پر از فراز و نشیب‌های بسیار است. برای همین است که اگر بگوییم دو چشم برای نگاه کردن کافی نیست، پر بیراه نگفته‌ایم.

تبریک به مناسبت روز نوجوان