از پوشیدن لباس جرج کلونی تا وحشت رابرت پتینسون از دیدن فیلم

فردی که او به قتل رسانده، گویا یک مقام سیاسی مهم و البته فاسد بوده که ظاهرا دروغهایش ریدلر را به ستوه آورده است، چرا که روی چهرهی پوشاندهشدهی جسد او جملهی «دروغ کافیست» را نوشته است. او یک جوکر فوقالعاده است! با توجه به این که برای چندین دهه بتمن با جوکر مبارزه کرده است شخصی مناسبتر برای این کار نمیتوان یافت. با این حال منبعی که نسبت به این مسئله آگاهی دارد می گوید این استودیو دارد روی نقشه هایی کار می کند تا شخصیت بتمن با نقش آفرینی افلک را کنار بگذارد و قصد دارد با احترام به شیوه ای در یکی از فیلم های بعدی دی سی این تغییر را نشان بدهد. از لحاظ فنی شاید بتوان بازی را کاملا بی تغییر نسبت به قبل دانست.

البته همه میدانیم که راکستدی در درست کردن یک باس فایت درست حسابی خوب کار نمیکند! شما برای اولین بار قابلیت بازی کردن یک بتمن واقعی را در این بازی داشتید! بعد از یک درگیری با شوالیه تاریکی، دلقک دیوانه گاتهام هارلی کویین را پس میزند و او را رها میکند. از 16. Lil Nas X. … یک عدد از اطلاعات جذابی که ریوز در اختیار هواداران فیلمهای ابرقهرمانی قرار داده، توضیحی مختصر در مورد مراحل ساخت لباس بتمن تازه است؛ لباسی که رابرت پتینسون در نقش بروس وین آن را خواهد پوشید. اسباب بازی های نقش آفرینی شامل لباس های شخصیتی دنیای قهرمانان و کمکی های مارول Marvel و دی سی DC ، لباس های دخترانه پرنسسی دیزنی Disney و کارتونی مانند شخصیت های السا و آنا در فیلم فروزن Frozen یا دختر کفشدوزکی و انواع لباس های های کارتونی شخضیت ها مانند بن تن Ben 10 ، بتمن Batman ، هالک Hulk ، سوپرمن Superman ، مرد آهنی Iron Man ، مرد عنکبوتی Spider man ، زورو Zoro و سگ های نگهبان Patrol Paw میباشد که در این ست لباس ها ماسک و سری کامل لباس شخصیت ها وجود دارد . در رویداد تاریکترین شب کال ال و همسرش لوئیس لین کنت از پیش از بحران زمین دو به عنوان فانوسهای سیاه بیروح در سیاهترین شب به دنیای دی سی بازمیگردند.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی، مت ریوز کارگردان فیلم «بتمن» لوگوی رسمی و پوستر فیلم را دیروز پنجشنبه رونمایی کرد. منتها این فیلم بههیچعنوان محدود به این صحنهها نیست و لایههای عمیقتر و پیچیدهتری در پس فیلمنامه آن هستند که حتما پیبردن به آنها برایتان جالب خواهد بود. بازی حدودا دو سال بعد از شهر آرکهام عرضه شده اما این فاصله زمانی دو ساله بین دو نسخه به هیچ وجه در بخش گرافیکی بازی مشهود نیست. او همچنین در انیمیشن بلند The Batman versus Dracula که از روی همین سریال ساخته شد نیز صداپیشه بتمن بود. این اکشن فیگور بر اساس شخصیت کریستین بیل ساخته شده است که میتواند بهترین گزینه برای هدیه یا دکوری اتاق یا محل کارتان باشد.

حتی با وجود لبههای ناهموار و مشکلاتی از این قبیل در جای جای بازی، طراحی هنری بازی تغییرات بیشتری نسبت به بخش گرافیک فنی داشته است. همینگ بالاتنهٔ لباس بتمن را از نو طراحی کرد تا بیشتر «حیوانی» به نظر برسد و لبههای روی دستکش برای قرار دادن تیغهها قرار داد. ولی کیتون ثابت کرد همشون اشتباه میکنند چون ایشون شاید تنها بازیگر تاریخ باشه که هم بروس وینی عالی بود و هم لباس بتمن برای نوجوانان بتمنی شگفت انگیز. البته گرافیک بازی در نسخه پیشین نیز بسیار کامل و کم نقص بود به طوری که این نسخه نیز به رغم تغییرات کم گرافیکی همچنان قابل قبول بوده و به هیچ وجه از نظر بصری مخاطب را دلسرد نمیکند. دوبلورهای بازی بسیار خوب کارشان را انجام دادند و تیم بسیار خوبی این بازی را دوبله کرده است.

او که فیلمنامه این فیلم را هم نوشته چند وقت پیش اشارهای به داستان این فیلم کرد و گفت که شاید بین داستان فیلم و کمیک Year One (از فرانک میلر و دیوید مازوچلی در سال ۱۹۸۷) ارتباطی وجود داشته باشد. یکی از چیزهایی که فرنچایز بتمن نسبت به دنیای سینمایی مارول یا هر فیلم و سریال ابرقهرمانی دیگر بیشتر دارد، شخصیتهای شرور هولناک آن است. پرسونا یعنی چهرهای که ما برای تاثیرگذاری بر دنیای بیرون، برای خود خلق میکنیم. او با همین کار، خودش را تبدیل به نیرویی کرد که می تواند به صورت طبیعی تغییری را در دنیای دی سی به وجود بیاورد. اگر طرفدار بتمن باشید (که صد در صد هستید) و همینطور بازي باز هم باشيد، بعد از انقلابی که فیلم بتمن: شوالیهی تاریکی کرد، آمدن یک بازی طوفانی نیز کافی بود تا به جهانیان نشان دهد،بتمن هنوز هم زنده است! بازیهای سری بتمن: آرکهام، يکي از بهترين بازي هايي که تابه حال دنياي بازي و کميک بوکي تا به حال داشته است و حال ما در این مقاله قصد داریم تا ۴ نسخه از این سری را مروري بکنيم، پس با عصر بازي همراه باشيد.

چهرهها بسیار زیبا طراحی شدهاند، وجود چهرههای بین و کراک نیز بسیار خوب است. بهباور بخش اعظم مخاطبان و منتقدان سینما، این فیلم بهاندازهای خوب و فوقالعاده است که میتواند ارزش قسمتهای قبلی انتقامجویان را هم در نظر بینندگان دوچندان کند. اولین نقش کوتاه او در فیلم «کابوی نیمه شب» بود و نقش اصلی خود را در فیلم «در امتداد خیابان صد و دهم» در سال ۱۹۷۲ ایفا کرد. این بازیگر که برای ایفای نقش کالیا در فیلم سینمایی «شعله» شناخته میشود، در بیش از ۳۰۰ فیلم هندی نقش آفرینی کرده و بازی در چندین سریال تلویزیونی را نیز در کارنامه دارد. می خواهیم تا جایی که می توانیم او را در این لباس نگه داریم.» و مت ریوز که مسئولیت کارگردانی فیلم «بتمن» این استودیو را بر عهده دارد که هنوز تاریخ اکرانی برای آن مشخص نشده و فیلمنامه ای هم ندارد، گفته می خواهد افلک را در این نقش نگه دارد. همین لباس توان پرواز داره و به راحتی قادر به مقاومت در برابر مشت های سوپرمن هستش و همونطوری که گفته شد، ساخته شده تا اهمیت اون وارد پیکار اهمیت موجوداتی مانند دارک ساد و برینیاک شد، البته همین لباس توانا به مقاومت در برابر در دست گرفتن فرضی برینیاک نیست.

همانطور که از اسم شرکت سازنده پیداست ایندفعه با بازی ساخت راکستدی روبه رو نیستیم. تهیهکنندگان این فصل، شرکت وارنر برادرز تلهویژن و دیسی کامیکس هستند. این شخصیت به قدری در بین اعضای خانواده محبوب است که شرکت های تولیدی به فکر تولید لباس های بتمن برای کودکان به خصوص پسران هستند. به راستی برای ما نیز شنیدن این که یک نفر در لباس بتمن به دنبال دلقکهای دیوانه است تعجب برانگیز بود؛ نه فقط برای این که دقیقاً مانند یک صفحه از کتابهای مصور بتمن است بلکه به این خاطر نیز بود که این فرد برای امنیت کودکان محله دست به چنین کاری زد. شخصیت بتمن که به مفهوم خفاش میباشد به جهت اولین توشه در مکتوب های مصور در آمریکا ظواهر شد و کودکان برای این قصه ها، فیلم ها و کارتون های این شخصیت و قصه منتشر شده اند. تا به اینجا که بتمن یک نام بسیار بزرگ در سینما پیدا کرده بود و به زودی هم آخرین نسخه ی فیلم نولان بر روی پرده میامد یک بازی خوب میچسبید! کار «مت ریوز» برای دوبارهنویسی شخصیت اسطورهای بتمن که در سهگانه بتمن کریستوفر نولان به اوج رسید دقیق و بسیار سخت بوده است.

همینطور این اولین نسخه از سری بازیهای بتمن: آرکهام است که دارای بخش مولتی پلیر (چند نفره میباشد) یکی رابین میشود و شما بتمن! او دارای حداکثر آمادگی جسمانی است؛ یعنی او دارای پتانسیل کامل یک انسان معمولی است که بعضیها آن را با شخصیتهایی مانند کاپیتان آمریکا مقایسه میکنند. ریوز همچنین پیش از این تایید کرده که ایده ساختن یک سه گانه از بتمن را در سر می پروراند و با توجه به اینکه در ساختن دو سوم از یک سه گانه یعنی «طلوع سیاره میمون ها» و «جنگ سیاره میمون ها» موفق بود، به نظر عادلانه می رسد که استودیوی برادران وارنر بخواهد او بینشش را روی پرده بیارد. به گزارش بانی فیلم، بن افلک این روزها به مراسم کامیک کان رفته تا برای فیلم جدید «لیگ عدالت» کمپانی برادران وارنر تبلیغ کند که قرار است روز هفدهم نوامبر اکران شود. ریوز که وعده داده در این رویداد اطلاعات بیشتری درباره «بتمن» بدهد نخستین صحبتها درباره این فیلم را ماه فوریه با انتشار ویدویی از پتینسون در حال پوشیدن لباس بتمن شروع کرد.

موسیقی هم حسی تازه در بازیهای اکشن ایجاد کرد، حسی تاریک مختص بتمن! جدا از این مشکل موسیقی عالی است و در صدای دشمنهای بتمن مانند جوکر واقعا شرارت در صدا و خندهاش میبارد. موسیقی نیز مثل همیشه عالی است و همان حس تاریک را به بازیباز منتقل میکند. لازم به ذکر هست که همین لباس دقیقا مثل نمونه واقعی آن بوده و زیبایی مخصوص به فردی خواهد داشت. لازم به ذکر است که برای ساخت این بازی از موتور U3 استفاده شده است. به این صورت که با رسیدن به یک صحنه جرم که اغلب شامل چند جسد میشود، با فشردن یک دکمه وارد حالت کارگاهی شده و باید با جستوجوی صحنه جرم مدارک و نشانههایی که در محل وقوع حادثه باقی مانده است را اسکن کرده و گام به گام به اتفاقی که در لحظه وقوع جرم رخ داد نزدیک شوید.

داستان بازی عالی است همانطور که در نقد هم گفته شد شوالیهی آرکهام به عنوان یک ابرشرور در بازی حضور دارد و بازی نیز با گاز سمی مترسک شروع میشود. تزئین یک تم با طرح جنگل، به سادگی و با کمی خلاقیت امکانپذیر است. چیز کمی که در این نسخه احساس میشود نبود کوین کونری برای صدای بتمن است. کوین کونری و بقیه صدا پیشگان برگشته اند تا بازی از این نظر مثل همیشه عالی باشد. از پلیس محلی حرف نمیزنیم؛ برای مقابله با این افراد شما به شخصی مثل بتمن یا کسی که مثل او لباس میپوشد نیاز دارید. بنابر گزارش تلگراف، نیروی پلیس بریتانیا در ۲۴ ساعت با چهارده مورد از اتفاقات مربوط به دلقکهای دیوانه مقابله داشته است. استفاده از بنر بتمن در کنار خرید تم تولد بتمن زیبایی تولد را دو چندان می کند.