آموزش صرافی کوینکس به صورت گام به گام + ویدئو استاد ترید

در این مثال فرض می‌شود که اکنون کاربر بیت کوین کَش را به حساب CoinEx واریز کرده است. وارد سایت CoinEx شوید و سپس بر روی Sign In کلیک کنید که در سمت راست بالای صفحه اصلی قرار دارد. وب‌سایت‌هایی مانند CoinMarketCal و CoinRanking، بخش‌هایی دارند که در مورد خبرهای مهم ارزهای دیجیتال اطلاع‌رسانی می‌کنند. لیست شدن ارزهای جدید در صرافی‌های مختلف، ازجمله صرافی Coinex در این سایت‌ها اعلام می‌شود. به‌عنوان مثال، برای معامله توکن کوینکس با تتر ، از ستون سمت چپ، CET/USDT را انتخاب نمایید. در آگوست 2020، این صرافی یک برنامه حرفه ای مبتنی بر تجارت را راه اندازی کرد که بسیار محبوب بود و برای مدت کوتاهی آنها را به بزرگترین صرافی جهان با حجم معاملات 24 ساعته تبدیل کرد.

ضرورت استفاده از VPN برای فعالیت در صرافی‌های کوینکس و کوکوین

Via Wallet یک کیف پول دیجیتال است که از چندین ارز پشتیبانی می کند و رابط کاربری آن بسیار مشابه با Coinex Exchange می باشد. این کیف پول بر اساس استاندارد های بالای امنیتی طراحی شده Kucoin است. در این روش به‌راحتی می‌توانید با استفاده از ID کارت و یا پاسپورت احراز هویت خود را در صرافی کوینکس انجام دهید. این روش توصیه می‌شود چون‌که در صورت تصمیم صرافی کوینکس برای ایجاد مشکل برای کاربران ایرانی، دیگر مسئله‌ای برای شما وجود ندارد.

  • با وجود صرافی که با ایرانیان مشکل ندارد مانند کوینکس، بهتر است از این صرافی‌ها استفاده کنید.
  • توجه کنید این آدرس ممکن هست تغییر کند پس همیشه قبل از انتقال به صرافی کوینکس مراجعه کرده و به آدرسی که به شما نشان می‌دهد واریز نمایید.
  • یکی از مزایای فعالیت در صرافی کوینکس این است که معامله گران می توانند از ، که کیف پولی مطمئن است استفاده کنند.
  • در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده است، واحد ترجمه این پایگاه آمادگی دارد با همکاری مترجمان با سابقه، مقاله مورد نظر شما را با هزینه مناسب و کیفیت مطلوب ترجمه نماید.
  • در واقع قیمت را شما مشخص نمی کنید و به قیمت حدودی بازار خرید و فروش انجام می شود.
  • نکته قابل توجه در مورد این صرافی فهرست جفت‌های معاملاتی آن است که در مقایسه با صرافی‌های دیگر محدودتر است، به این معنی که همیشه نمی‌توان مستقیماً یک رمزارز را با ارز دیجیتال دیگر معامله کرد.
این توکن ارزش بازاری حدود ۵۴ میلیون دلار دارد و در رتبه ۴۶۳ بازار قرار گرفته است. در حال حاضر قیمت هر واحد از این توکن حدود ۰.۰۴۸۸ دلار است. همچنین میتوانید از طریق صفحهصرافی‌های ارز دیجیتال، به دیگر صرافی‌های بررسی شده توسط ایران بروکر دسترسی داشته باشید. اگر بخواهیم صرافی کوکوین را با کوینکس مقایسه کنیم، از لحاظ حجم معاملات و رتبه در کوین مارکت کپ، کوکوین عملکرد و جایگاه بهتری دارد، اما کوینکس هم می‌تواند گزینه خوبی برای فعالیت باشد.

خرید و فروش در کوینکس در چهار بخش انجام می‌شود

آموزش صرافی کوینکس به صورت گام به گام + ویدئو استاد ترید

این نوع معامله به این صورت است که شما خودتان یک حدی را برای معامله مشخص می کنید. به این صورت که وقتی قیمت ارز به حد مشخصی رسید ، آن را بخرد و یا بفروشد. این نوع سفارش گذاری بهترین روش جهت قرار دادن حد سود و یا حد ضرر می باشد. Futures اوردر گذاری در فیوچرز کوینکسبقیه مراحل مانند همان پاراگراف آموزش فیوچرز کوینکس می باشد.

در صورت نداشتن این ارز در اکانت خود، کارمزد از هر معامله %۰.۲ (دو دهم درصد) می‌شود که یعنی از هر ۱۰ دلار معامله ۲ سنت کارمزد کم می‌شود که با این حال نیز رقم پایینی می‌باشد. باید بگم کارمزد این صرافی از هر معامله %۰.۱۴ (چهارده صدم درصد) از حجم معاملات شما می‌باشد که این رقم پایینی است؛ یعنی از هر ۱۰ دلار معامله شما چیزی حدود ۱.۴ سنت می‌گیرد (هر ۱۰۰ سنت یک دلار می‌باشد). کوینکس یک صرافی جهانی و حرفه ای است که در دسامبر 2017 تأسیس شد. این پلتفرم تعهد خود را برای ایجاد یک صرافی دیجیتالی بسیار امن، پایدار و کارآمد برای کاربران جهانی، پشتیبانی از چندین زبان، و ارائه خدمات تجاری در نزدیک به 100 کشور اعلام کرد. در حالت فیوچرز نیز کارمزد کوینکس به نسبت دیگر صرافی ها بسیار ناچیز است و این کارمزد برابر با 0.3% (سه دهم درصد) از حجم معامله است. هرچند این صرافی، رگوله خاصی را ندارد، اما با این حال، به لحاظ اعتبار، کوینکس آنقدر بزرگ و قدرتمند هست که بتوانیم آن را صرافی معتبری بدانیم.